Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ double wall corrugated pipe extrusion line ] mecz 781 produkty.
Linia wytłaczania rurociągów falistej o pojedynczej ścianie z sterowaniem PLC Siemens w trybie online i zamkniętym formowaniem dla PVC/PE/MPP/PA/HDPE
| Pojemność: | 60-2000 kg/h |
|---|---|
| Automatyzacja: | Automatyczne i skomputeryzowane |
| System zaangażowania: | Pełny intermeshing |
Linia do wytłaczania rur karbowanych na maszynie formującej z produkcją i chłodzeniem wodnym
| Średnica rury: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Procedura przetwarzania: | Surowate karmienie w wytłaczarce śrubowej, kształtowanie się w maszynie formującej, chłodzenie zbior |
| wytłaczarka: | wyciągacz stożkowy z dwoma śrubami |
High Productivity Plastic Pipe Extrusion Line with 60-2000kg/h Capacity and 32-1600mm Pipe Diameter
| Średnica rury: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Przetwarzane surowce z tworzywa sztucznego: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
| Gotowy produkt: | Rura drenażowa, inżynieria miejska, podziemna rura ściekowa, kanał elektryczny |
Wydajnie wyprodukowana linia produkcyjna rurociągów walcowanych o podwójnej ścianie HDPE / PP do zakupów B2B
| Zalety: | Wysoka prędkość |
|---|---|
| Warunki: | Nowy |
| typ formujący: | Próżnia |
HDPE / PP Podwójna ściana przewodu wytruwającego rurę falistej
| typ formujący: | Próżnia |
|---|---|
| Zalety: | Wysoka prędkość |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego: | HDPE/PP |
Automatyczne podawanie jednościennej linii wytłaczania rur falistej z chłodzeniem wodnym i 1-20 m/min.
| Zalety: | Silna zdolność chłodzenia |
|---|---|
| napięcie: | 380 V/50 Hz |
| Stycznik: | Siemensa |
Maszyna do produkcji rur karbowanych z tworzywa sztucznego, jedno- / dwuściennych / Linia produkcyjna / Wytłaczanie
| Wyjście HDPE: | 40-1600 kg/h |
|---|---|
| Całkowita moc (kW): | 200-1000 kW |
| Funkcja rur: | Pokrywa ochrony kablowej, transfer gazu rur medycznych, transfer wody |
Linia do wytłaczania rur falistych z HDPE z PVC
| Średnica rury: | 50-200 mm |
|---|---|
| Wytłaczarka: | SJ 75/30 |
| Wynik: | 90-250 kg / godz |
Maszyna do produkcji rurociągów z podwójnymi ścianami
| Główna wytłaczarka: | wyciągacz koniowy z podwójnymi śrubokrętami |
|---|---|
| Warunki płatności: | LC, T/T |
| MAX. Średnica do rury: | 180-1600 mm |
Rura falista z podwójną ścianką z HDPE / PP do produkcji wysokiej prędkości
| Orzecznictwo: | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V lub niestandardowe |
| Długość: | 30000 mm |

