Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ double wall corrugated pipe extrusion line ] mecz 781 produkty.
SBG-250 PE / PP / PA / PCV, jednościenna linia do wytłaczania rur z chłodzeniem wodnym
| Rodzaj produktu: | Linia do wyciskania rur falistych jednościennych |
|---|---|
| Nazwa produktu: | maszyny do produkcji rur falistych |
| Kontroler temperatury: | Czujnik temperatury |
Linia do wytłaczania rur z podwójną / pojedynczą ścianą PVC do rur nawadniających
| Aplikacja: | Utylizacja wody |
|---|---|
| Zalecany surowiec: | nowy materiał do PCV |
| Moc: | 380 V x 50 Hz x 3 fazy |
Wytłaczarka do rur DWC z funkcjami oszczędzania energii
| Features: | High Productivity,competitive Price,Energy Saving,Automatic |
|---|---|
| Processing Type: | Exturding Machine |
| Power: | 380 V X 50 Hz X 3 Phase |
Linia rur falistych z podwójną ścianką HDPE do odprowadzania wody o dużej prędkości
| Długość rury: | 6m lub zgodnie z zapytaniem klienta |
|---|---|
| Zalecany surowiec: | nowy materiał do rury falistej PE z podwójną ścianką |
| Wewnętrzna średnica: | 200 - 600 mm |
Maszyna do rur falistych z podwójną ścianką z PVC PP PE Dobra elastyczność
| Nazwa: | Maszyna do rur falistych z podwójną ścianą |
|---|---|
| Aplikacja: | RURA, drenaż, rury na drut i kabel |
| Przetwarzanie tworzyw sztucznych: | PE, PP, PCV |
Rozwiązania produkcyjne dla rur z podwójnymi ścianami falistymi
| Zainstalowana moc: | 520kw |
|---|---|
| Produkcja: | 100-2000 kg/godz |
| Tryb rozszerzenia: | Belling-on-Line |
Wysokiej prędkości linia produkcyjna rurociągów z podwójnymi ścianami z wodą lub chłodzeniem powietrzem i cięciem planetarnym
| Materiał głowicy matrycy: | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Tryb rozszerzenia: | Belling-on-Line |
| Rodzaj cięcia: | Cięcie planetarne |
Linia do produkcji rur karbowanych z podwójną ścianką, stopień automatyzacji
| Rodzaj produktu: | Linia do wytłaczania rur |
|---|---|
| Droga chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
| Specyfikacja: | 32-1600 mm |
Zaawansowana najwyższej klasy linia wytłaczania rur falistej z materiałem śrub 38CrMoALA i materiałem sprzętu 20CrMnTi
| Materiał śruby: | 38CrMoAlA |
|---|---|
| Materiał przekładni: | 20CrMnTi |
| Stycznik: | Siemens, Schnerder |
Plastikowa PE PP Pozioma maszyna do rur falistych z podwójną ścianką Chłodzenie wodą z dużą prędkością
| Nr śruby: | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Dostosowane: | tak |
| Pakiet transportowy: | drewniane opakowanie lub zgodnie z wymaganiami |

