Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ hdpe pipe extrusion machine ] mecz 916 produkty.
Profesjonalna konstrukcja maszyny do produkcji rur falistych dwuściennych z konstrukcją poziomą i regulowaną gęstością 10-120gsm
| Typ produktu: | Rura karbowana PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Główna moc silnika: | 20-350kw |
| Aplikacja maszynowa: | Produkcja PE MPP PPR PERT |
SBG600 Stabilne prowadzenie linii rur DWC / maszyn do tektury falistej
| Kontroler temperatury: | Czujnik temperatury |
|---|---|
| Nazwa produktu: | wytłaczarka z podwójnymi ściankami z falistej rury |
| Rodzaj produktu: | Formowanie rur z tworzyw sztucznych |
Całkowicie automatyczna linia produkcyjna rurociągów falistych o ścianie pojedynczej z chłodzeniem wodnym dla rur falistych z tworzyw sztucznych o długości 32-1600 mm
| Zastosowanie rur: | Drainge, odprowadzanie ścieków, zaopatrzenie w wodę |
|---|---|
| Metoda chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
| Odpowiedni materiał: | Granulat PE, PP PVC, HDPE |
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką, sprzęt do produkcji rur falistych
| Funkcje: | Jednorazowe prześcieradła |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | maszyny do cięcia rur falistych |
| materiał: | Odpady proszkowe |
Maszyna rurociągowa o średnicy 16-1500 mm z napędem spiralnym
| Rodzaj produktu: | Maszyna do rur falowych |
|---|---|
| Zastosowanie: | Drenaż, ścieki itp. |
| Materiał formy: | 40CR Casting |
Linia do produkcji rur karbowanych z pojedynczą ścianką PE PVC ze zdalnym sterowaniem i sterowaniem PLC Siemens
| Automatyzacja: | Automatyczne i skomputeryzowane |
|---|---|
| Diamenter: | 32 mm-1600 mm |
| Zakres średnicy rury: | 32 mm-1600 mm |
Maszyna do produkcji rur karbowanych jednościennych o średnicy rury 32-1600mm, sterowanie PLC z ekranem dotykowym i wysoką wydajnością do produkcji rur przemysłowych
| System sterowania: | Sterowanie PLC z ekranem dotykowym |
|---|---|
| Funkcja: | Wysoka produktywność, konkurencyjna cena, oszczędność energii, automatyka, |
| Odpowiedni materiał: | Granulat PE, PP PVC, HDPE |
Zindywidualizowana linia produkcyjna rur falistych z zdalnym sterowaniem PLC zaprojektowana do bezproblemowej i spójnej produkcji rur
| Przynależeć: | Linia do wytłaczania rur falistych |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Automatyczny |
| Typ tekturnicy: | Typ formy obrotowej |
Silna linia wytłaczania jednomianowych rur falistych do zastosowań w zakresie węzłów elastycznych i podwójnych ścian
| System zaangażowania: | Pełny intermeshing |
|---|---|
| Warstwa: | Pojedyncza ściana, podwójna ściana, trzy warstwy |
| Wyjście: | 200 - 2000kg/h |
Linia do produkcji rur falistych chłodzonych wodą z zaawansowanym systemem chłodzenia dla szybkiego zestalania rur
| Metoda chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
|---|---|
| Odpowiedni materiał: | Granulat PE, PP PVC, HDPE |
| Funkcja: | Wysoka produktywność, konkurencyjna cena, oszczędność energii, automatyka, |

