Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
Linia produkcyjna rurociągów o wysokiej prędkości produkcyjnej o podwójnej ścianie o niskim zużyciu energii i technologii Siemens PLC
Szczegóły Produktu
| Typ wytłaczarki | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą | Przybory | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
|---|---|---|---|
| Więcej typów | Dostępna duża prędkość | Długość zbiornika próżniowego | 6-12m |
| Tryb rozszerzenia | Belding-on-Line, podwójnie ściany złącza gniazda | Produkcja o dużej prędkości | Niskie zużycie energii |
| Woltaż | 380 V | Materiał śrubowy | 38 CrMOALA |
| Podkreślić | Linia produkcyjna o niskim zużyciu energii,Linia produkcyjna rur dwuściennych,Linia produkcyjna dużej prędkości |
||
opis produktu
Linia produkcyjna rurociągów dwustronnych o dużej prędkości produkcji o niskim zużyciu energii
Technologia zaawansowanej trzeciej generacji
Dwukrotnie ściana rurki falistej jest trzecią generacją technologii opracowanej przez Shandong HUASU.ten system zapewnia 20-40% wzrost mocy wytłaczania i prędkości produkcjiZwiększona technologia umożliwia bezproblemowe wykonywanie dzwonów w trybie online, zapewniając optymalną wydajność wytwarzanych wyrobów z rur falistej.
Zintegrowana technologia Siemens PLC zapewnia niezawodną i wydajną automatyzację przemysłową,zapewnienie sprawnego funkcjonowania i precyzyjnego zarządzania całym procesem produkcji w celu poprawy ogólnej wydajności i wydajności.
Kluczowe cechy
- Chłodzenie wodą ciśnieniową bloków formy znacząco zwiększa szybkość produkcji i efektywność produkcji
- Niskie zużycie energii obniża koszty produkcji w celu zapewnienia efektywnej kosztowo i zrównoważonej działalności
- Efektywny system próżniowy zapewnia tworzenie bezbłędnych rur spełniających wysokie standardy jakości
- System kontroli temperatury bloku formy optymalizuje jakość rur dla lepszego wyglądu i integralności konstrukcyjnej
- Możliwość szybkiego zmiany wielkości formy z kompatybilnością narzędzi na różnych liniach produkcyjnych
- Całkowicie automatyczne działanie całej linii wytłaczania zmniejsza interwencję ręczną
- Synchroniczne sterowanie falistami i wytłaczarkami zapewnia precyzyjne działanie i stałą moc wyjściową
- Utrzymane śruby i beczki zapewniają większą trwałość i wydłużoną żywotność
- Wsparcie usług zdalnych dostępne do obsługi technicznej i pomocy w rozwiązywaniu problemów
Specyfikacje techniczne
| Tryb rozszerzania | Złącze z podwójnymi ścianami z dzwonkiem na linii |
|---|---|
| Kontaktor | Siemens |
| Wykorzystanie rur | Woda, kanalizacja i przewody elektryczne |
| Materiał śrubowy | 38 CrMoAla |
| Długość zbiornika próżniowego | 6-12 m |
| Automatyczna klasyfikacja | Automatyczne |
| Rodzaj wytłaczacza | Jednoskrutkowa wytłaczaczka |
| Zakres przewodów | 16-1200 mm |
| napięcie | 380 V |
| Bloki form | 36-64 pary |
Wnioski
Ta maszyna do produkcji rur z tworzyw sztucznych została zaprojektowana do produkcji rur z tworzyw sztucznych stosowanych w różnych zastosowaniach, w tym w dostawach wody, kanalizacji drenażowej i przewodach kabli elektrycznych.Urządzenia produkują rury z materiałów plastikowych, aby spełnić różnorodne wymagania w zakresie instalacji hydraulicznych, budownictwa i infrastruktury.
Oceny i recenzje
Polecane produkty


Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje