Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ double wall corrugated pipe extrusion line ] mecz 753 produkty.
Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with 1 Set Water Cooling Tank HV>740 Barrel Screw and 1 Year Warranty
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Kontrola temperatury: | Omron |
| Zbiornik na wodę: | 1 zestaw |
Przewód kablowy elektryczny podwójna ściana rurkowane rurkowe linia wytłaczania z PVC / PE / MPP / PA / HDPE
| Features: | High Productivity,competitive Price,Energy Saving,Automatic |
|---|---|
| Product Type: | Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line |
| Pipe diameter: | 32-1600mm |
Wyrzutniczy rurociąg o podwójnej ścianie z wodą
| Wyjście ekstrudera: | 60-2000 kg/h |
|---|---|
| Władza: | 380 VX 50 Hz x 3 faza |
| Zastosowanie: | Drenaż/kanał/przewód kablowy/elektryczny przewód/rura wentylacyjna świeżego powietrza |
Linię wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami z HDPE/PVC/PE
| Product Type: | Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line |
|---|---|
| Control System: | PLC Control System And Touch Screen |
| rocessing procedure: | Raw Material Feeding In Screw Extruder, Shaping In Forming Machine ,Water Cooling Tank Cooling,online Cut By Cutting Machine |
Profesjonalna linia do wytłaczania rur dwuściennych karbowanych do produkcji rur drenażowych, maszyna do wytłaczania o średnicy wewnętrznej 200mm 600mm 800mm 1000mm
| Materiał rury: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
|---|---|
| Cechy: | Wysoka wydajność, cena konkurencyjna, oszczędność energii, automatyczne |
| maszyna plastikowa: | Linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami faliste |
Linia do wytłaczania rur z podwójnej ściany SBG250
| Konstrukcja śruby: | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | Wytłaczanie rur falistych |
| Automatyczny układ: | Automatyczne |
Wydajna linia do wytłaczania rur karbowanych dwuściennych z systemem Siemens PLC i wydajnością 100-2000 kg/h
| Metoda chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
|---|---|
| Typ prędkości: | Wysoka prędkość |
| Rodzaj produktu: | Linia wytłaczania rur falistej |
Zaawansowana linia do wytłaczania rur karbowanych dwuściennych z pojedynczym ślimakiem z głównymi elementami elektrycznymi Siemens/Schneider
| PLC: | Siemensa |
|---|---|
| Materiał śruby: | 38CrMoAlA |
| Zastosowanie: | Drenaż/zaopatrzenie w ścieki/wodę |
Linia do wytłaczania rur falistych dwuściennych z główną elektryką Siemens i metodą chłodzenia wodą
| Pojemność: | 100-2000 kg/h |
|---|---|
| Typ prędkości: | Wysoka prędkość |
| Metoda chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
Wodny chłodzenie Dwuścienna linia wytłaczania rur falistej z dużą prędkością i materiałem śrubowym 38CrMoALA
| Rodzaj produktu: | Linia wytłaczania rur falistej |
|---|---|
| Głębokość azotowania lufy: | 0,4 ~ 0,7 mm |
| Pojemność: | 100-2000 kg/h |

