Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ double wall corrugated pipe extrusion line ] mecz 753 produkty.
Linia do wytłaczania rur z tektury falistej z podwójną ścianką 20-50 mm PVC Wysoka prędkość produkcji
| Średnica rury: | 10-25mm |
|---|---|
| Zainstaluj moc: | 40kw |
| Linia prędkości: | 8-10 m / min |
Dostosowywalna i trwała linia wytłaczania rury z podwójnymi ścianami dla rur kanalizacyjnych / podziemnych rur kanalizacyjnych / przewodów elektrycznych
| Produkt końcowy: | Rura drenażowa, inżynieria miejska, podziemna rura ściekowa, kanał elektryczny |
|---|---|
| Cechy: | Wysoka wydajność, cena konkurencyjna, oszczędność energii, automatyczne |
| Typ corrurugatora: | poziomy |
Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Machine with Siemens PLC Screen Touch and Planetary Cutting for 6m or Customized Pipe Length
| Długość rury: | 6m lub dostosowane |
|---|---|
| Sterowanie ekstruderem: | przez Siemens PLC Screen Touch |
| Gwarancja: | 1 rok |
Koniczna linia wytłaczania rury z podwójnymi ścianami falistej dla płynnego procesu obróbki
| Pipe diameter: | 32-1600mm |
|---|---|
| Production Line Feature: | High Productivity,competitive Price,Energy Saving,Automatic |
| Capacity: | 60-2000kg/h |
Dwuścienna linia wytłaczania rur z falami HDPE 32-1600 mm
| Customized: | Customized |
|---|---|
| Machine Type: | Aluminum Window Processing Machine |
| Material: | HDPE/PP |
Chłodzenie powietrza i chłodzenie wodne Podwójna ściana przewodu wytryskowego z jednokrętową wytłaczką
| Model: | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
|---|---|
| Zastosowanie: | Produkcja rur |
| Maksymalne wyjście: | 60-2000 kg/h |
Linia do wytłaczania rur karbowanych dwuściennych z chłodzeniem wodnym, zakres średnic rur 32-1600mm
| Główny silnik: | Siemens Beide |
|---|---|
| Zakres rur: | 32-1600 mm |
| Cechy: | Wysoka wydajność, cena konkurencyjna, oszczędność energii, automatyczne |
Podwójna śrubka, podwójna ściana, rurkowa linia wytłaczająca z tworzeniem próżni i materiałem 20CrMnTi
| Średnica śruby: | 32 mm-200 mm |
|---|---|
| Zalety: | Wysoka prędkość |
| Komputeryzowane: | Komputeryzowane |
Linia do wytłaczania rur falistych z podwójnymi ściankami PE / Linia do wytłaczania rur falistych z PP PVC
| Automatyczna ocena: | Całkowicie automatyczny |
|---|---|
| Moc (W): | Zgodnie z modelem |
| Orzecznictwo: | CE, ISO9001 |
Linia do wytłaczania rur podwójnie ściennych Euro Standard / Maszyny do rur HDPE / PP / PVC
| Miejsce pochodzenia: | Shangdong, Chiny |
|---|---|
| Napięcie: | 380V lub dostosowane |
| Moc (W): | Według modelu |

