Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ double wall corrugated pipe extrusion line ] mecz 753 produkty.
Linia do wytłaczania rur falistych z pojedynczą podwójną ścianką PE / PP / PVC z dzwonem on-line
| Wytłaczarka 1: | 75/33 |
|---|---|
| Wytłaczarka 2: | 65/33 |
| Moc 1: | 90 kw |
Linia do wytłaczania rur falistych z podwójną ścianką PVC typu poziomego Rura o średnicy 500 mm
| Rodzaj produktu: | Rura PVC DWC 500 mm |
|---|---|
| Automatyzacja: | Pełna automatyka |
| Skomputeryzowany: | sterowanie komputerowe |
Kompletna linia do produkcji rur SBG 600 Linia do wytłaczania rur falistych z podwójną ścianą
| Model: | SBG 600H |
|---|---|
| Szybkość produkcji: | Specyfikacja 300 mm ---3 m / min |
| Bloki pleśni: | 36 par dla każdej specyfikacji |
Linia do wytłaczania rur falistych z podwójną ścianką HDPE pojedyncza śruba
| Podanie: | wykonywanie rur z tworzyw sztucznych PE PP PVC |
|---|---|
| Materiał: | nowy materiał PE lub recykling |
| Konstrukcja śruby: | pojedyncza śruba |
Maszyna do produkcji rur HDPE / PP / PVC DWC / Linia do wytłaczania rur falistych z podwójną ścianką
| Podanie: | Maszyna do produkcji rur |
|---|---|
| Materiał śruby: | 38CrMoAl |
| Średnica śruby: | 65 |
Customizable Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with 32-1600mm Pipe Diameter and 60-2000kg/h Capacity
| Maszyna: | Linia wytłaczania rur PVC/PE |
|---|---|
| Procedura przetwarzania: | Surowate karmienie w wytłaczarce śrubowej, kształtowanie się w maszynie formującej, chłodzenie zbior |
| Element elektryczny: | Marka Siemens |
Automatyczna maszyna do wytwarzania rur HDPE z systemem chłodzenia wodą i powietrzem i online belling dla linii wytłaczania rur z podwójnymi ścianami
| Aplikacja: | Produkcja rur falistych o podwójnych ściankach |
|---|---|
| Średnica rury: | 32-1600 mm |
| Prędkość produkcji: | 0,5-5 m/min |
PE Pojedyncza, dwuścienna linia do wytłaczania rur falistych do produkcji rur do klimatyzatora
| Moce produkcyjne: | 5 zestawów / miesiąc |
|---|---|
| Zasady płatności: | L / C, T / T |
| Rodzaj produktu: | Rury PE wodociągowe |
High Productivity Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with 60-2000kg/h Capacity and 32-1600mm Pipe Diameter
| Funkcja linii produkcyjnej: | Wysoka wydajność, cena konkurencyjna, oszczędność energii, automatyczne |
|---|---|
| Rodzaj wietrznika: | Podwójna stacja lub pojedyncza stacja |
| Sposób chłodzenia: | Powietrze lub woda |
Linia do wytłaczania rur falistych z podwójną ścianką PVC / PE Maszyna do rur z tworzywa sztucznego
| Moce produkcyjne: | 600 kg / h |
|---|---|
| Pakiet transportowy: | drewniany |
| Zasady płatności: | L / C, T / T |

