Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ double wall corrugated pipe extrusion line ] mecz 753 produkty.
Linia do wytłaczania rur karbowanych dwuściennych 63mm z automatycznym podawaniem
| Silnik AC: | Siemens Beide/Weg |
|---|---|
| Śruba i beczka: | 38crmoaia |
| Typ corrurugatora: | Pionowe lub poziome |
PE Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line 1600mm with Siemens PLC
| Materiał pleśni: | Stop aluminium |
|---|---|
| Główne części elektryczne: | Marka Siemens |
| Komponenty elektryczne: | Siemens, Scheider, ABB itp |
HDPE Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line 1600mm with Siemens PLC
| Formowanie mocy maszyny: | 7,5-45 kW |
|---|---|
| Elektryka główna: | Siemensa / Schneidera |
| Plastik przetworzony: | Pe |
Dwukrotnie ściana przewodu wytłaczania rur falistej HDPE PP 32-1600mm
| Diameter: | 32-1600mm |
|---|---|
| Material: | HDPE/PP |
| Machine Type: | Aluminum Window Processing Machine |
Podwójna ściana przewodu wytłaczania rur z inwerterem Siemens 63 mm
| Falownik: | Siemens |
|---|---|
| Materiał rurowy: | PE, PP, PVC |
| Silnik AC: | Siemens Beide/Weg |
Dwuścienna linia wytłaczania rur falistej z 38crmoaia
| Śruba i beczka: | 38crmoaia |
|---|---|
| Falownik: | Siemens |
| Materiał rurowy: | PE, PP, PVC |
Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line 1600mm Diameter Siemens PLC
| Główne części elektryczne: | Marka Siemens |
|---|---|
| Formowanie mocy maszyny: | 7,5-45 kW |
| Materiał pleśni: | Stop aluminium |
Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line 1600mm Max Diameter Siemens PLC
| Komponenty elektryczne: | Siemens, Scheider, ABB itp |
|---|---|
| Maksymalna średnica rury: | 1600 mm |
| Materiał pleśni: | Stop aluminium |
Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line 1600mm Max Diameter
| Sterowanie ekstruderem: | przez Siemens PLC Screen Touch |
|---|---|
| Materiał pleśni: | Stop aluminium |
| Plastik przetworzony: | Pe |
Wysokowydajna linia do wytłaczania rur karbowanych dwuściennych z formą ze stopu aluminium i regulowaną długością zbiornika chłodzącego
| Współczynnik śruby: | 33:1 |
|---|---|
| Model: | HDPE PP PCV |
| Typ: | Wytłaczarka do rur |

