Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ double wall corrugated pipe extrusion line ] mecz 763 produkty.
Linia wytłaczania rurociągów falistej o jednej ścianie z technologią dzwonienia online System Siemens PLC i wysoce wydajne chłodzenie rurociągów o długości 32 mm - 1600 mm
| Kontrola: | PLC z pilotem |
|---|---|
| Wyjście: | 60-2000 kg/h |
| Plastik przetworzony: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
High Productivity Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with Pressure Water-Cooling and Low Energy Consumption
| Zakres rur: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Cechy: | Wysoka wydajność, cena konkurencyjna, oszczędność energii, automatyczne |
| Tworzywo: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
Zastosowalna linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami z aluminium i kontaktorem Schneidera
| Silnik: | Siemensa |
|---|---|
| Zakres średnic rur: | 32 mm-1600 mm |
| Materiały: | PE/PP/PVC |
36/38 Pary formy Dwukrotno ścienne rurki falistej z wysoką wydajnością i części elektryczne Siemens
| Wydajność ekstrudera: | 250-1000kg/godz. |
|---|---|
| niestandardowe: | niestandardowe |
| Śruby beczkowe: | Twardota śruby HV>740 |
Precyzyjna linia wytłaczania rury z podwójnymi ścianami z kontaktorem Siemens i automatyczną obsługą
| Elektryczne: | Siemensa |
|---|---|
| Pojemność: | 100-2000 kg/h |
| Surowce: | PP/PE/PVC |
Prężnica 32-1500 mm Dwukrotna linia produkcyjna rur falistych z materiałem śrub 38CrMoALA
| Średnica rury: | 32-1500 mm |
|---|---|
| Materiał śruby: | 38CrMoAlA |
| Kolor: | Co do żądania klienta |
PP / PE / PVC Materiał Podwójna ściana Wrzucanie rury falistej Automatyczne
| Automatyczna ocena: | Automatyczne |
|---|---|
| Surowce: | PP/PE/PVC |
| Pojemność: | 100-2000 kg/h |
Linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami z elementami elektrycznymi inwerterów Siemens
| PLC: | Siemensa |
|---|---|
| Beczka: | Twardość lufy HV> 940 |
| Głębokość azotowania lufy: | 0,4 ~ 0,7 mm |
Linia wytłaczania rurociągów z podwójnym ścianą falistą o średnicy rurociągu maksymalnej 1600 mm
| Maszyna do formowania: | 1 SET |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna: | 40 mm-1600 mm |
| Maksymalna średnica rury: | 1600 mm |
Zastosowalna linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami falistej do ścieków
| Rodzaj przekładni: | przekładnia śrubowa |
|---|---|
| Materiały: | PE/PP/PVC |
| typ formujący: | Próżnia |

