Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ double wall corrugated pipe extrusion line ] mecz 753 produkty.
Wydajna linia do wytłaczania rur dwuściennych karbowanych do rur o średnicy 32-1600mm z planetarnym cięciem
| Średnica: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Produkcja: | 100-2000 kg/godz |
| Śruba: | Pojedyncza śruba |
Linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami z wtyczką online i cięciem planetarnym
| Beczka: | Twardość lufy HV> 940 |
|---|---|
| Rodzaj przekładni: | przekładnia śrubowa |
| Produkcja: | 100-2000 kg/godz |
Linia do wytłaczania rur karbowanych dwuściennych PE / PP / PVC ze śrubą z materiału 38CrMoALA i silnikiem Siemens
| Specyfikacja: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Linia do wytłaczania rur |
| Droga chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
Zaawansowana linia wytłaczania rury z podwójnej ściany ze stali stopowej z napędem spiralnym i trybem rozszerzania na linii
| tekturnica: | Podwójna ścienna rura i gniazdo online |
|---|---|
| Beczka: | Twardość lufy HV> 940 |
| Tryb rozszerzenia: | Belling-on-Line |
Linia do wytłaczania rur falistych z pojedynczą ścianą PE / PP / PVC
| długość rury: | 6m lub zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| Średnica rury: | 12mm - 1200mm |
| Materiał: | PE PP PCV |
Maszyna do produkcji linii do wytłaczania rur falistych PE PVC
| Zdolność produkcyjna: | 600 kg/godz |
|---|---|
| Pakiet transportowy: | Z drewna |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
Linia do produkcji rur falistych z podwójną ścianką PVC / wytłaczarka o dużej prędkości
| Konstrukcja śruby: | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | Wytłaczanie rur falistych |
| Napięcie: | 220V-440V |
Siemens PLC Dwuścienna linia wytłaczania rur z falami HDPE 500-2000 kg/h
| Power: | 380 V X 50 Hz X 3 Phase |
|---|---|
| Capacity: | 500-2000Kg/h |
| Trademark: | HUASU |
Maszyna do wytłaczania rur z tektury falistej z tworzywa sztucznego z pojedynczą ścianą PVC 16-25 Mm
| Port: | Port Qingdao |
|---|---|
| Moce produkcyjne: | 300 zestawów rocznie |
| Rodzaj: | Wytłaczarka do rur |
Linia do wytłaczania rur falistych z podwójną ścianką z polietylenu
| Średnica zewnętrzna: | 40 mm-1500 mm |
|---|---|
| RODZAJ PRĘDKOŚCI: | Wysoka prędkość |
| Wynik: | absolutnie wysoka wydajność |

