Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ double wall corrugated pipe extrusion line ] mecz 779 produkty.
Dwc Plastic PE PVC HDPE Linia do wytłaczania rur Pojedyncza podwójna ściana falista rura
| Dwc Plastic PE HDPE PVC Pojedyncza podwójna ściana falista rura do produkcji linii produkcyjnej do w: | SJ45/33 |
|---|---|
| Struktura zespołu: | Wytłaczarka typu integralnego |
| Śruba: | Pojedyncza śruba |
Linia do produkcji rur falistych elastycznych jednościennych CE IOS9001
| Nazwa produktu: | Maszyny do rur falistych z pojedynczą ścianką |
|---|---|
| Kontrola temperatury: | Czujnik temperatury |
| Nazwa maszyny: | maszyny do produkcji rur falistych |
Maszyna do produkcji rur karbowanych dwuściennych HDPE 300mm, wytłaczarka 90/80mm
| Vacuum Tank: | 6 METERS LENGTH |
|---|---|
| Pipe type: | Drainage Pipe, Municipal Engineering, Underground Sewage Pipe, Electric Cable Conduit Pipe Production Line |
| Extruder Screw Diameter: | 90/80mm |
Siemens PLC sterowane podwójnym ścianami wyciekanymi rurami maszyny wytłaczającej dla dostaw wody
| Średnica zewnętrzna: | 40 mm-1600 mm |
|---|---|
| tekturnica: | 1 Ustaw corrugator |
| Beczka: | Twardość lufy HV> 940 |
Siemens Inverter Dwuścienna Linia Ekstruzyjna Rury Gorącowa z Głębokością Nitryzacji 0,4 ‰ 0,7 mm i 1 zestaw Maszyny Formującej
| Elementy elektryczne: | Siemens, Scheider, ABB itp |
|---|---|
| Beczka: | Twardość lufy HV> 940 |
| falownik: | Siemensa |
Zindywidualizowana linia produkcyjna rurociągów z podwójnymi ścianami falistych dla rur o dużej średnicy i rurociągów o maksymalnej średnicy 1600 mm
| Elementy elektryczne: | Siemens, Scheider, ABB itp |
|---|---|
| Śruba i lufa: | 38crmoaia |
| PLC: | Siemensa |
Linia produkcyjna z formą ze stopu aluminium do rur falistych dwuściennych do trwałego wytłaczania rur
| Zakres średnic rur: | 32 mm-1600 mm |
|---|---|
| Droga chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
| Silnik: | Siemensa |
Automatyczne urządzenia do produkcji rur z podwójnymi ścianami z napędem walcowanym z zaawansowanym systemem sterowania PLC
| Zakres rur: | ID63 - OD1600 mm |
|---|---|
| Doświadczenie produkcyjne: | 23 lata |
| Zakres średnic rur: | 50mm-200mm |
Siemens PLC sterowana linii wytłaczania rur falistej maszyna produkcyjna z głębokością nitryzacji 0,4-0,7 mm
| niestandardowe: | niestandardowe |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna: | 40 mm-1600 mm |
| Maszyna do formowania: | 1 SET |
Szybka maszyna do produkcji rur karbowanych jedno- i dwuściennych
| Specyfikacja: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Śruby beczkowe: | Twardota śruby HV>740 |
| Automatyczna ocena: | Automatyczne |

