Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ double wall corrugated pipe extrusion line ] mecz 781 produkty.
Wysokiej prędkości linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami z 20CrMnTi i systemem sterowania PLC
| Komputeryzowane: | Komputeryzowane |
|---|---|
| Materiał przekładni: | 20CrMnTi |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego: | HDPE/PP |
Linia produkcyjna rurociągów falistych o wysokiej wydajności 250-1000 kg/h
| Główne części elektryczne: | Marka SIEMENS |
|---|---|
| zbiornik wody: | 1 SET |
| Materiał rury: | PE, PP, PCV |
Urządzenia do produkcji rur z podwójnymi ścianami falistymi o dużej prędkości
| Warunki: | Nowy |
|---|---|
| typ formujący: | Próżnia |
| Materiał przekładni: | 20CrMnTi |
Wodny chłodzenie Siemens Kontaktor przewodu walcowanego z automatycznym podaniem
| Stycznik: | Siemensa |
|---|---|
| System zywieniowy: | Automatyczny |
| Produkcja: | 1-20m/min |
32-800 mm Liniowa maszyna do wytłaczania rur falistej dla FOB
| Produkcja: | 500-2000 kg/godz |
|---|---|
| Min. Średnica rury: | 32-800 mm |
| Użycie rury: | Ścieki, drenaż, usuwanie wody, rurka elektryczna |
Dostosowana maszyna do rur falistych z podwójną ścianką HDPE z aprobatą CE
| Rodzaj produktu: | Wytłaczarka do granulacji |
|---|---|
| Średnica rury: | 50-110mm |
| Szybkość produkcji: | 3-4m/min |
Wysoce wydajna linia wytłaczania rur z tworzyw sztucznych do cięcia inżynierii miejskiej
| Tryb rozszerzenia: | Belding-on-Line, podwójnie ściany złącza gniazda |
|---|---|
| Cechy: | Wysoka wydajność, cena konkurencyjna, oszczędność energii, automatyczne |
| Ukończony produkt: | Rura drenażowa, inżynieria miejska, podziemna rura ściekowa, kanał elektryczny |
Wyrób rurociągów z podwójnym ścianem falistym Maszyna do wytłaczania rur DWC
| Tryb rozszerzenia: | Belding-on-Line, podwójnie ściany złącza gniazda |
|---|---|
| Rodzaj wietrznika: | Podwójna stacja lub pojedyncza stacja |
| Materiały rurowe: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Maszyna do produkcji rur karbowanych do przetwarzania surowców z tworzyw sztucznych PVC / PE / MPP / PA, konstrukcja systemu chłodzenia powietrzem lub wodą
| Max pojemność: | 60-2000 kg/h |
|---|---|
| Typ produktu: | Rura karbowana PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
| Struktura: | poziomy |
Siemens PLC Dwukątna linia wytłaczania rur PVC 32-1600mm
| Vacuum Tank: | 6 METERS LENGTH |
|---|---|
| Cutting Type: | Planetary Cutting |
| Motor Brand: | Siemens |

