Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ double wall corrugated pipe extrusion line ] mecz 763 produkty.
Linia wytłaczania rury DWC z zbiornikiem chłodzącym wodą do rur falistych PVC/PE
| wytłaczarka: | wyciągacz stożkowy z dwoma śrubami |
|---|---|
| Droga chłodzenia: | Powietrze lub woda |
| Rodzaj przetwarzania: | Maszyna do wytłaczania |
Maszyna do rur falistych z podwójną ścianką HDPE PP DWC z systemem Siemens HMI
| Model: | Huasu SBG 400 |
|---|---|
| Zakres rur: | 200mm-400mm |
| Szybkość produkcji: | 1,2 m / min |
Linia do wytłaczania rur drenażowych z podwójną ścianką PVC 2-33 m/min w pełni automatyczna
| Marka stycznika: | Siemens |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | W pełni automatycznie |
| Max. Prędkość linii: | 2M/min-33m/min |
Linia do wytłaczania rur PVC PE PP HDPE DWC Dostawa gazu wodnego Rura falista do nawadniania
| Stan: | Nowa maszyna |
|---|---|
| Specyfikacja: | 10–50 mm |
| Rodzaj produktu: | Rura karbowana PE |
Linia do produkcji rur HDPE / DWC / PP SBG-250 Maszyna do produkcji rur falistych z podwójnymi ściankami
| Funkcje: | Jednorazowe prześcieradła |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | karbować maszyny rurowe |
| Falownik: | Kontroler częstotliwości Siemens |
Wysokowydajna linia do produkcji rur do chłodzenia wodą dla przewodów elektrycznych i wentylacji świeżego powietrza
| Features: | High Productivity,competitive Price,Energy Saving,Automatic |
|---|---|
| Product Type: | Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line |
| Pipe diameter: | 32-1600mm |
Qingdao High Speed DWC Linia do wytłaczania rur / podwójna ściana Maszyna do produkcji rur falistych
| Nazwa maszyny: | wytłaczarka z podwójnymi ściankami z falistej rury |
|---|---|
| Kontroler temperatury: | Czujnik temperatury |
| Nazwa produktu: | wytłaczarka z podwójnymi ściankami z falistej rury |
SBG600 High Speed DWC Maszyna do rur / Podwójna ścianka Wytłaczarka z rurami falistymi
| Nazwa maszyny: | wytłaczarka z podwójnymi ściankami z falistej rury |
|---|---|
| Kontroler temperatury: | Czujnik temperatury |
| Nazwa produktu: | wytłaczarka z podwójnymi ściankami z falistej rury |
SBG300 High Speed DWC Wytłaczarka do rur z wytłaczarką do rur z podwójną ścianką
| Nazwa maszyny: | wytłaczarka z podwójnymi ściankami z falistej rury |
|---|---|
| Kontroler temperatury: | Czujnik temperatury |
| Nazwa produktu: | wytłaczarka z podwójnymi ściankami z falistej rury |
Maszyna do cięcia rur falistych PE / PP, maszyn do wytłaczania rur falistych
| Rodzaj produktu: | Linia do wyciskania rur falistych jednościennych |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Linia do wyciskania rur falistych jednościennych |
| Nazwa produktu: | maszyny do produkcji rur falistych |

