Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ double wall corrugated pipe extrusion line ] mecz 763 produkty.
Elastyczna maszyna do wytłaczania rur z tektury falistej PE PVC Pojedyncza ściana Podwójna ściana
| Rodzaj produktu: | Rury PP PE HDPE |
|---|---|
| Model nr.: | SJ-65/30 |
| System zaangażowania: | Pełny Intermeshing |
PE PVC MPP Raw Material DWC Pipe Extrusion Line with Double Wall Layer for 300mm-1600mm Pipe Diameter
| Aplikacja: | Kanalizacja, wodociągi, infrastruktura wodno-kanalizacyjna, elektryczne kanały kablowe |
|---|---|
| Typ produktu: | PVC/PE Maszyna wytłaczania rur |
| Surowiec plastyczny: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Wytłaczarka do rur falistych DWC z podwójną ścianką HDPE 63 mm-1200 mm
| Nazwa: | Wytłaczarka do rur falistych dwuściennych DWC |
|---|---|
| Model nr.: | SGB600H |
| Model śrubowy: | SJ 120/33 i SJ 90/33 |
Linia do wytłaczania rur z pojedynczą śrubą HDPE DWC Maszyna do produkcji rur falistych
| Obowiązujące branże: | Sklepy z materiałami budowlanymi |
|---|---|
| Szybkość produkcji: | 1-4 m/min |
| Max. Maks. Speed Prędkość: | 4m/min dla specyfikacji 200mm |
Linia do wytłaczania rur DWC 63 mm-1200 mm do rur falistych
| Nazwa: | Linia do wytłaczania rur DWC 63mm-1200mm |
|---|---|
| Model nr.: | SGB600H |
| Stosowanie: | Rury faliste |
Maszyna do produkcji linii do wytłaczania rur PE PVC z pojedynczą ścianą i DWC
| Wytłaczarka 1: | 120/33 |
|---|---|
| Moc 1: | 220kW |
| Max. Maks. Outout 1 Wyjście 1: | 800kg/h |
Linia do produkcji rur karbowanych, dwuściennych (DWC) - linia do wytłaczania rur do produkcji trwałych rur drenażowych
| Pakiet transportowy: | Pakiet filmowy lub pakiet z lasami |
|---|---|
| Wyjątkowa zaleta: | Wysoka wydajność, cena konkurencyjna, oszczędność energii, automatyczne |
| maszyna: | Falista rurowa |
Linia do wytłaczania rur DWC o dużej średnicy 90-300 mm Rura HDPE LDPE
| Nazwa: | Linia do wytłaczania rur DWC |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | linia do wytłaczania rur falistych dwuściennych |
| Nazwa produktu: | maszyny do produkcji rur falistych |
Linia do produkcji rur falistych PP / PE / PVC wykonana dla klientów algierskich
| Średnica wewnętrzna (mm): | 600-1200mm |
|---|---|
| Moc: | 380 V x 50 Hz x 3 fazy |
| Całkowita moc: | 515kW |
Maszyna do rur elektrycznych MPP, forma z pojedynczą lub podwójną ścianką, materiał ze stopu aluminium
| Zastosowanie: | Drenaż, ścieki itp. |
|---|---|
| Materiał formy: | Stop aluminium |
| Materiały: | PE/PP/PVC |

