Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ double wall corrugated pipe extrusion line ] mecz 763 produkty.
W pełni automatyczna jednotablowa maszyna do produkcji rur falistych o mocy 100 kW
| Konstrukcja śruby: | Pojedynczy |
|---|---|
| Automatyczny układ: | Pełny automatyczny |
| aplikacji: | Rura |
QingDao High Speed DWC Linia do wytłaczania rur, wytłaczarka z podwójną ścianką, Huasu
| Nazwa maszyny: | wytłaczarka z podwójnymi ściankami z falistej rury |
|---|---|
| Kontroler temperatury: | Czujnik temperatury |
| Nazwa produktu: | wytłaczarka z podwójnymi ściankami z falistej rury |
SBG-600 High Speed DWC Linia rur / podwójna ścianka Linia do wytłaczania rur falistych
| Nazwa maszyny: | wytłaczarka z podwójnymi ściankami z falistej rury |
|---|---|
| Kontroler temperatury: | Czujnik temperatury |
| Nazwa produktu: | wytłaczarka z podwójnymi ściankami z falistej rury |
High-Efficiency Plastic Pipe Extrusion Line with Online Belling and Pressure Water-Cooling for Corrugated Pipe Production
| Cechy: | Wysoka wydajność, cena konkurencyjna, oszczędność energii, automatyczne |
|---|---|
| Zasilacz: | Dostosowane |
| Typ: | Linia do produkcji rur z tworzyw sztucznych |
Linia wytłaczania rur z tworzyw sztucznych o poziomej strukturze z w pełni automatyczną klasą i dostosowaną maksymalną wydajnością
| Przetwarzane surowce z tworzywa sztucznego: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Sposób chłodzenia: | Powietrze lub woda |
| Max pojemność: | 60-2000 kg/h |
W pełni automatyczna linia do produkcji rur karbowanych dwuściennych PVC 500-2000 kg/h
| Pakiety: | Film i pudełka |
|---|---|
| Pojemność: | 500-2000 kg/h |
| Max. Prędkość linii: | 2M/min-33m/min |
Koniczne dwustrębne wytłaczacze PVC podwójne ściany wygrzewane rurki wytłaczanie maszyny do rur plastikowych
| ŚREDNICA RURY WODNEJ: | 100-1500 mm |
|---|---|
| Pochodzenie: | Chiny |
| Śruba i lufa: | Stożkowa wytłaczarka dwuślimakowa |
Automatyczna wytłaczarka do rur z pojedynczą ścianką, wytłaczarka z pojedynczym ślimakiem
| Moc (W): | 380V / 3P / 50HZ |
|---|---|
| Nazwa: | Wytłaczarka z pojedynczym ślimakiem |
| Konstrukcja śruby: | Wytłaczarka z pojedynczą śrubą |
Maszyna do rurociągów falistego PVC 32-1600 mm z Siemens PLC
| Vacuum Tank: | 6 METERS LENGTH |
|---|---|
| Pipe Diameter Range: | 32-1600mm |
| Inverter Brand: | Siemens |
Zaawansowana automatyczna linia produkcyjna rur falistych dla PVC / PE / MPP / PA / HDPE
| Materials: | PVC /PE /MPP/PA/HDPE |
|---|---|
| Zakres rur: | 16-1200 mm |
| Kontakt: | Siemens |

