Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ hdpe pipe extrusion machine ] mecz 916 produkty.
High Productivity Double Wall Corrugated Pipe Machinery with 38CrMoAlA Extruder Material and Durable Pipe Extruder
| Zasilacz: | Dostosowane |
|---|---|
| Typ: | Linia do produkcji rur z tworzyw sztucznych |
| Tworzywo: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
Linia do produkcji rur falistych HDPE PP z podwójną ścianką 350 kg / h
| Pleśnie: | Głowica, bloki formy, rękaw wodny |
|---|---|
| Wytłaczarka: | SJ 90/33 |
| L / D: | 33/1 |
Wytłaczarka do rur falistych z podwójną ścianką PE HDPE 90 mm 300 mm
| Wytłaczarka z pojedynczym ślimakiem 1: | 75/33 |
|---|---|
| Wytłaczarka jednoślimakowa 2: | 65/33 |
| pleśnie: | każdy rozmiar ma odpowiedni zestaw form |
PP PE HDPE High Speed Jednościenna maszyna falista do rur elektrycznych
| Wytłaczarka 1: | 55/30 |
|---|---|
| Moc 1: | 18,5 kw |
| Max. Maks. Outout 1 Wyjście 1: | 70 kg/h |
Maszyna do rur falistych PE 80 HDPE 400 250kw do dystrybucji gazu
| Wytłaczarka z pojedynczym ślimakiem 1: | SJ 90/33 |
|---|---|
| Wytłaczarka jednoślimakowa 2: | SJ 75/33 |
| Kalibracja próżniowego zbiornika chłodzącego: | 1 ZESTAW LUB 2 ZESTAWY |
Double Wall Corrugated Pipe Production Line with Advanced Plastic Raw Material Processed Technology and Siemens PLC System Featuring High-Efficiency Cooling
| Przetwarzane surowce z tworzywa sztucznego: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Maksymalne wyjście: | 400 kg/h-600 kg/h |
| Procedura przetwarzania: | Surowate karmienie w wytłaczarce śrubowej, kształtowanie się w maszynie formującej, chłodzenie zbior |
500mm Id Podwójna ściana Plastikowa rura falista Dwc Pipe Plant
| Rozmiar rury: | Od rozmiaru 180 mm średnicy wewnętrznej do średnicy rury HDPE 500 mm |
|---|---|
| Linia prędkości: | Zmienna prędkości zależy od profilu, rozmiaru i wydajności wytłaczarki |
| Bloki wnękowe: | 36 par |
Linia produkcyjna rur karbowanych PVC o wysokiej wydajności 32-1600mm, z możliwością dostosowania, do efektywnej ekstruzji
| Przetwarzane surowce z tworzywa sztucznego: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
|---|---|
| Pojemność: | 60-2000 kg/h |
| Gotowy produkt: | Rura drenażowa, inżynieria miejska, podziemna rura ściekowa, kanał elektryczny |
Dostosowalna linia produkcyjna rur falistych z PVC o pojemności 60-2000 kg/h i średnicy rur 32-1600 mm do znakowania online
| Pojemność: | 60-2000 kg/h |
|---|---|
| Typ produktu: | PVC/PE Maszyna wytłaczania rur |
| Procedura przetwarzania: | Surowate karmienie w wytłaczarce śrubowej, kształtowanie się w maszynie formującej, chłodzenie zbior |
Wytłaczarka do rur PE i PVC z podwójnym ślimakiem do odwadniania wody
| Temperature Control: | Recycled Water |
|---|---|
| Product Type: | PVC / PE Corrugated Pipe Extrusion Machine |
| Numery rur: | Podwójne pasma |

