Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ hdpe pipe extrusion machine ] mecz 916 produkty.
600 kg / H 160kw Średnica odpływu 200 mm Wytłaczarka do rur falistych
| Wytłaczarka: | SJ120 / 30 SJ90 / 30 |
|---|---|
| Pleśnie: | Blok formy z tuleją wodną o średnicy 500-800 mm |
| Tekturnica: | 1 zestaw Corrugator |
750 kg / H Linia rur falistych UPVC z podwójną ścianką OD500mm
| Rura OD: | 160–500 mm |
|---|---|
| L: D: | 22: 1 |
| Wytłaczarka: | SJSZ92 / 188 |
Maszyna do rur falistych z podwójną ścianką HDPE PP DWC z systemem Siemens HMI
| Model: | Huasu SBG 400 |
|---|---|
| Zakres rur: | 200mm-400mm |
| Szybkość produkcji: | 1,2 m / min |
Wysokowydajna linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką do rur HDPE / PP
| Warunek: | Nowy |
|---|---|
| Konstrukcja śruby: | Pojedyncza śruba |
| Moc (W): | Zgodnie z modelem |
Wytrzymała linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami falistych z głęboką strukturą kanału śrubowego
| PLC: | Siemensa |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna: | 40 mm-1600 mm |
| Śruba i lufa: | 38crmoaia |
Maszyna do produkcji rur spiralnych z włókna węglowego Linia produkcyjna do produkcji rur ze splotem z rury jednościennej HDPE SLQ-200
| Umierać: | ф50-200mm |
|---|---|
| Kalibracja zbiornika: | SGZL-200 |
| Maszyna odciągana: | SLQ-200 |
Complete PVC Corrugated Pipe Plant for Single Wall Pipes with 300mm to 1600mm Diameter Range and High Productivity
| Surowiec: | PE, PP, HDPE/PP, PVC |
|---|---|
| Cechy: | Wysoka wydajność, cena konkurencyjna, oszczędność energii, automatyczne |
| Komponenty elektryczne: | Siemens |
Double Wall Corrugated Pipe Production Line with Mould Block Temperature Control Flexible Mould System and Remote Service
| materiał wytłaczarki: | 38crmoala |
|---|---|
| Główny elektryczny: | Siemens |
| Cechy: | Wysoka wydajność, cena konkurencyjna, oszczędność energii, automatyczne |
PP PE Linia do produkcji rur falistych jednościennych ID 200 mm
| Średnica rury: | 90-250 mm |
|---|---|
| Wytłaczarka: | SJ 90/30 |
| Wynik: | 120-260 kg / godz |
Wysokowydajna maszyna do produkcji rur DWC / maszyn do produkcji rur falistych SBG-300
| Nazwa maszyny: | wytłaczarka z podwójnymi ściankami z falistej rury |
|---|---|
| Kontroler temperatury: | Czujnik temperatury |
| Nazwa produktu: | wytłaczarka z podwójnymi ściankami z falistej rury |

