Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ plastic pipe manufacturing machine ] mecz 732 produkty.
Wysokiej wydajności linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami falistymi o pojemności 60-2000 kg/h i prędkości produkcji 0,5-5 m/min
| Prędkość produkcji: | 0,5-5 m/min |
|---|---|
| Surowiec plastyczny: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
| Kluczowe punkty sprzedaży: | Automatyczny |
Energooszczędna linia do wytłaczania rur DWC o wydajności 60-2000 kg/h i średnicy rur 32-1600 mm dla wysokiej produktywności
| System chłodzenia: | Układ chłodzenia wodą i powietrzem |
|---|---|
| Procedura przetwarzania: | Podawanie surowca → Wytłaczanie ślimakowe → Formowanie → Chłodzenie wodą → Cięcie |
| Typ produktu: | Linia wytłaczania rur z podwójną ścianą |
Wysokiej wydajności jednościenna linia wytłaczania rur falistej o pojemności 60-2000 kg/h i średnicy 32 mm-1600 mm
| Funkcja: | Wysoka wydajność, cena konkurencyjna, oszczędność energii, automatyczne |
|---|---|
| Kontrola: | PLC z pilotem |
| Automatyzacja: | Automatyczne i skomputeryzowane |
Skomputeryzowana linia do wytłaczania rur karbowanych o wysokiej wydajności dla zakresu rur 32-1600mm
| Zakres rur: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Skomputeryzowany: | Skomputeryzowany |
| Aplikacja: | Wykonywanie rur falistych z tworzyw sztucznych |
Linia produkcyjna rur dwuściennych falistych o wydajności 60-2000 kg/h i średnicy rur 32-1600 mm do pracy automatycznej
| Typ corrurugatora: | Poziomy |
|---|---|
| Pojemność: | 60-2000 kg/h |
| Średnica rury: | 32-1600 mm |
Linia do wytłaczania dwuściennych rur karbowanych sterowana PLC o średnicy 32-1600 mm dla wysokiej produktywności
| Tworzywo: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
|---|---|
| system sterowania: | Sterowanie PLC |
| Typ przetwarzania: | Wytłaczanie rur falistych |
PLC sterowana linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami falistych dla wysokiej wydajności z zakresem średnicy 32-1600 mm
| Zakres średnic: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Opcje materiałowe: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
| system sterowania: | Sterowanie PLC |
Linia do produkcji rur falistych z polietylenu o podwójnych ściankach
| Nazwa: | Linia do produkcji rur falistych z polietylenu o podwójnych ściankach |
|---|---|
| Produkt: | Rury DWC |
| Marka: | Marka Shandong Huasu |
Podwójna ściana przewodu wytryskowego z wycinaniem planetarnym i gniazdkiem online dla rur o średnicy wewnętrznej 32 mm-1600 mm
| beczka: | Twardość lufy HV> 940 |
|---|---|
| Typ biegu: | przekładnia śrubowa |
| Wyjście: | 100-2000 kg/godz |
Linia produkcyjna rurociągów o wysokiej prędkości produkcyjnej o podwójnej ścianie o niskim zużyciu energii i technologii Siemens PLC
| Typ wytłaczarki: | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
|---|---|
| Przybory: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
| Więcej typów: | Dostępna duża prędkość |

