Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ plastic pipe manufacturing machine ] mecz 732 produkty.
Siemens HDPE Pipe Extrusion Line 500-2000Kg/h Dwukrotnie ściana falista
| Capacity: | 500-2000Kg/h |
|---|---|
| Transport Package: | Exporting Package |
| Type Of Pipe: | Double Wall Corrugated Pipe |
Plastic Single Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with Siemens Main Motor and 35-55 Working Days Lead Time
| System sterowania: | Sterowanie PLC |
|---|---|
| Kontakt: | Siemensa |
| Tworzywo: | Plastikowy |
Automatyczna linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami falistych z certyfikatem ISO i CE oraz systemem chłodzenia wodnym
| System sterowania: | System sterowania PLC |
|---|---|
| Typ corrurugatora: | Pionowe lub poziome |
| Materiał z biegiem: | 20crmnti |
Linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami z 48 ilością formy i sterowaniem PLC Siemens dla wysokiej wydajności produkcji
| Dostosowane: | Dostosowane |
|---|---|
| Ilość pleśni: | 48 |
| Długość maszyny: | Około 15-20 metrów |
Zaopatrzenie w wodę 600kg / H OD 200mm Linia do wytłaczania rur HDPE
| Wytłaczarka: | SJ 120/30 |
|---|---|
| Wytłaczarka do znakowania: | SJ 30/25 |
| Linia prędkości: | Wysoka prędkość produkcji |
PLC Linia do wytłaczania rur falistych o średnicy 110 mm z PVC
| Przetworzone z tworzywa sztucznego: | PE PP PVC |
|---|---|
| Śruba stosunek L / D: | 33: 1 |
| Podanie: | zrobić plastikową rurę do rury drenażowej |
Linia do wytłaczania rur z polietylenu o średnicy 125 mm
| Średnica rury: | 110/125/140/160/180/200/225/250/355/400 |
|---|---|
| Inna średnica: | Dostępny |
| Całkowita moc: | 132kw |
Linia do wytłaczania rur falistych z pojedynczą ścianą PE / PP / PVC
| długość rury: | 6m lub zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| Średnica rury: | 12mm - 1200mm |
| Materiał: | PE PP PCV |
Automatyczna linia do wytłaczania rur DWC z PLC Siemens i dużą prędkością dla PVC PE MPP PA HDPE
| Przybory: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
|---|---|
| Tryb rozszerzenia: | Belding-on-Line, podwójnie ściany złącza gniazda |
| Więcej typów: | Dostępna duża prędkość |
Linia wytłaczania rur DWC z technologią Siemens PLC dla zakresu rur 16-1200 mm i dzwonienia online
| Stycznik: | Siemensa |
|---|---|
| Więcej typów: | Dostępna duża prędkość |
| Zakres rur: | 16-1200 mm |

