Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ pvc pipe extrusion machine ] mecz 940 produkty.
Profesjonalna konstrukcja maszyny do produkcji rur falistych dwuściennych z konstrukcją poziomą i regulowaną gęstością 10-120gsm
| Typ produktu: | Rura karbowana PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Główna moc silnika: | 20-350kw |
| Aplikacja maszynowa: | Produkcja PE MPP PPR PERT |
Maszyna do produkcji rur karbowanych jednościennych o średnicy rury 32-1600mm, sterowanie PLC z ekranem dotykowym i wysoką wydajnością do produkcji rur przemysłowych
| System sterowania: | Sterowanie PLC z ekranem dotykowym |
|---|---|
| Funkcja: | Wysoka produktywność, konkurencyjna cena, oszczędność energii, automatyka, |
| Odpowiedni materiał: | Granulat PE, PP PVC, HDPE |
Silna linia wytłaczania jednomianowych rur falistych do zastosowań w zakresie węzłów elastycznych i podwójnych ścian
| System zaangażowania: | Pełny intermeshing |
|---|---|
| Warstwa: | Pojedyncza ściana, podwójna ściana, trzy warstwy |
| Wyjście: | 200 - 2000kg/h |
Linia do produkcji rur falistych chłodzonych wodą z zaawansowanym systemem chłodzenia dla szybkiego zestalania rur
| Metoda chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
|---|---|
| Odpowiedni materiał: | Granulat PE, PP PVC, HDPE |
| Funkcja: | Wysoka produktywność, konkurencyjna cena, oszczędność energii, automatyka, |
Sterowanie PLC z ekranem dotykowym Maszyna z jednomianowymi rurami falistymi z komponentami elektrycznymi Schneider Siemens dla średnicy rur 32-1600 mm
| Zastosowanie rur: | Drainge, odprowadzanie ścieków, zaopatrzenie w wodę |
|---|---|
| Komponenty elektryczne: | Schneidera/Siemensa |
| System sterowania: | Sterowanie PLC z ekranem dotykowym |
Wysokiej dokładności jednościenna maszyna do rur walcowanych z sterowaniem PLC do produkcji rur 32mm-1600mm
| Kluczowe punkty sprzedaży: | Wysoka dokładność |
|---|---|
| Typ śruby: | Pojedyncza śruba |
| System zaangażowania: | Pełny intermeshing |
200-3000mm PE Wytaczarka ścienna Spirala do rur nieprzelotowych / PE Przewód rurowy o dużej średnicy ściennej
| Po sprzedaży usługi świadczone: | Inżynierowie dostępne do użytku maszyn za granicą |
|---|---|
| Inne nazwy: | wytłaczarka do rur z tworzyw sztucznych |
| Gwarancja: | 1 rok |
600 kg / H 160kw Średnica odpływu 200 mm Wytłaczarka do rur falistych
| Wytłaczarka: | SJ120 / 30 SJ90 / 30 |
|---|---|
| Pleśnie: | Blok formy z tuleją wodną o średnicy 500-800 mm |
| Tekturnica: | 1 zestaw Corrugator |
Falista linia produkcyjna rur Hdpe OD 400mm 750kg / H
| Rura OD: | 200-400 mm |
|---|---|
| L: D: | 30: 1 |
| Wytłaczarka z pojedynczym ślimakiem 1: | SJ-90/30 |
Linia do produkcji rur karbowanych dwuściennych PVC o wydajności 500-2000 kg/h
| Śruba i beczka: | Stożkowy wytłaczarka bliźniaczy |
|---|---|
| Pakiety: | Film i pudełka |
| Max. Prędkość linii: | 2M/min-33m/min |

