Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ pvc pipe extrusion machine ] mecz 940 produkty.
Linia produkcyjna do produkcji rur karbowanych z pojedynczą ścianką sterowana PLC dla surowców PP PE PVC zapewniająca produkcję i spójność
| Śruba: | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Typ tekturnicy: | Typ formy obrotowej |
| Gwarancja: | 1 rok |
Wytryskarz rur falistej PE o średnicy 32-1500 mm
| Automatyzacja: | Automatyczne |
|---|---|
| Elektryczne: | Siemensa |
| Struktura kanału śrubowego: | Głęboka śruba |
Linia do wytłaczania rur podwójnie ściennych Euro Standard / Maszyny do rur HDPE / PP / PVC
| Miejsce pochodzenia: | Shangdong, Chiny |
|---|---|
| Napięcie: | 380V lub dostosowane |
| Moc (W): | Według modelu |
Linia do wytłaczania rur falistych HDPE / PP / PVC z podwójną ścianką / Maszyna o dużej wydajności
| Automatyczny układ: | Całkowicie automatyczny |
|---|---|
| Moc (W): | Według modelu |
| Orzecznictwo: | CE, ISO9001 |
Linia do wytłaczania rur falistych z podwójnymi ściankami PE / Linia do wytłaczania rur falistych z PP PVC
| Automatyczna ocena: | Całkowicie automatyczny |
|---|---|
| Moc (W): | Zgodnie z modelem |
| Orzecznictwo: | CE, ISO9001 |
Maszyna do produkcji rur wzmacniających z włókna węglowego o średnicy 80 mm z PE
| Wytłaczarka: | SJ-90/30 |
|---|---|
| Silnik: | 37 Kw |
| Maksymalna wydajność: | 180kg / godz |
Double Wall Corrugated Pipe Production Line with Mould Block Temperature Control Flexible Mould System and Remote Service
| materiał wytłaczarki: | 38crmoala |
|---|---|
| Główny elektryczny: | Siemens |
| Cechy: | Wysoka wydajność, cena konkurencyjna, oszczędność energii, automatyczne |
Maszyna do rurociągów falistego PVC 32-1600 mm z Siemens PLC
| Vacuum Tank: | 6 METERS LENGTH |
|---|---|
| Pipe Diameter Range: | 32-1600mm |
| Inverter Brand: | Siemens |
High Productivity Double Wall Corrugated Pipe Machinery with 38CrMoAlA Extruder Material and Durable Pipe Extruder
| Zasilacz: | Dostosowane |
|---|---|
| Typ: | Linia do produkcji rur z tworzyw sztucznych |
| Tworzywo: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
Linia do produkcji rur ze wzmocnionego drutu stalowego o mocy 7,5 kW
| Wytłaczarka: | SJ-45 |
|---|---|
| Silnik: | 7,5 kW |
| Maksymalna wydajność: | 20-40kg / godz |

