Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ pvc pipe making machine ] mecz 712 produkty.
Rura do wytłaczania rur z pianki EVA HDPE o średnicy 16 mm z falistym wydmuchiwaniem
| Średnica rury: | 16mm-1200mm |
|---|---|
| Rodzaj: | standardowa prędkość i duża prędkość |
| Wynik: | Wysoki |
PP PE Materiały PVC Linia produkcyjna rurociągów falistych o jednej ścianie, w tym Siemens Schneider
| Tworzywo: | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
|---|---|
| Konstrukcja śruby: | Pojedyncza śruba |
| Masa maszyny: | 5-10 ton |
Linia do wytłaczania rur falistych z HDPE z PVC
| Średnica rury: | 50-200 mm |
|---|---|
| Wytłaczarka: | SJ 75/30 |
| Wynik: | 90-250 kg / godz |
ID63mm Linia do produkcji rur spiralnych 18,5 kW do chłodzenia wodą
| ID rury: | 30-63 mm |
|---|---|
| L: D: | 30: 1 |
| Wytłaczarka: | SJ-65/30 |
Wykorzystuje się w tym celu urządzenia do wytwarzania wyrobów z tworzyw sztucznych, w tym urządzenia do wytwarzania wyrobów sztucznych.
| Liczba form: | 36/38 par |
|---|---|
| Śruba: | Pojedyncza śruba |
| Doświadczenie produkcyjne: | 23 lata |
Linia do wytłaczania rur karbowanych z pojedynczą ścianką, pełne zazębienie międzyzębne, typ z formą obrotową, sterowanie komputerowe produkcji
| dostosowane: | dostosowane |
|---|---|
| Ocena automatyczna: | Automatyczny |
| Skomputeryzowany: | Skomputeryzowany |
Przenoszenie gazu 37kW 180kg / H Linia do produkcji rur spiralnych
| ID rury: | 80-200 mm |
|---|---|
| L: D: | 30: 1 |
| Wytłaczarka: | SJ-90/30 |
Podwójna ściana rurka automatyczna HDPE Dwc z elektrycznym systemem sterowania Siemens
| Automatyczna ocena: | Automatyczne |
|---|---|
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego: | PE |
| Struktura kanału śrubowego: | Głęboka śruba |
PLC With Remote Control Single Wall Corrugated Pipe Extrusion Line Customized Corrugated Pipe Extrution Line Equipment for Production
| Kontrola: | PLC z pilotem |
|---|---|
| Typ tekturnicy: | Typ formy obrotowej |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
Linię wytłaczania rurociągów falistego typu walcowanego o pojedynczej śrubie i napięciu 220-415V zaprojektowaną do rurociągów spójnych
| Tworzywo: | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
|---|---|
| Tryb karmienia: | Jeden kanał |
| Śruba: | Pojedyncza śruba |

