Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ pvc pipe making machine ] mecz 712 produkty.
Linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami falistych Siemens Electric z chłodzeniem wodnym i zdolnością produkcyjną 100 kg/h - 2000 kg/h
| Wydajność produkcyjna: | 100kg/h - 2000kg/h |
|---|---|
| Główne części elektryczne: | Marka Siemens |
| Struktura montażu: | Wytłaczarka typu integralnego |
Sterowana PLC linia do wytłaczania dwuściennych rur karbowanych o wydajności 100-3000 kg/h i średnicy rury 32-1600 mm
| Przybory: | HDPE/PE/PP/PVC/MPP |
|---|---|
| system sterowania: | Sterowanie PLC |
| Wydajność wyjściowa: | 100-3000 kg/godz. |
67kw 1480rpm Podwójna ścianka Wytłaczarka do rur falistych UPVC
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Konstrukcja śrubowa: | Dostępne są śruby jednośrubowe lub podwójne |
| Serwis pogwarancyjny: | Inżynierowie dostępni do obsługi za granicą |
Linia do wytłaczania rur spiralnych 180 kg / H PE Wytłaczarka jednoślimakowa
| Imię: | Linia do wytłaczania rur spiralnych |
|---|---|
| Silnik: | 37 KW |
| Maksymalna wydajność: | 180kg/h |
2-8 m / min Jednościenna linia do produkcji rur falistych System automatycznego podawania
| Średnica rury: | 5-160 mm |
|---|---|
| Nazwa: | Linia do produkcji rur falistych jednościennych |
| Wyjście: | 2-8m/min |
Linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami z gęstym tworzywem HDPE firmy Siemens
| Corrugator Type: | Vertical Or Horizontal |
|---|---|
| Barrel Screw: | Hardness Of Screw HV>740 |
| Electric Components: | Siemens, Scheider, ABB Etc |
Spersonalizowana linia do wytłaczania rur falistych jednościennych z falownikiem Siemens i zdalnym sterowaniem PLC dla wydajności
| System zaangażowania: | Pełny intermeshing |
|---|---|
| Falownik: | Siemensa |
| Typ tekturnicy: | Typ formy obrotowej |
Zaopatrzenie w wodę 260 kg / H 75kw OD200mm Linia do wytłaczania rur PE
| Rura OD: | 75-200mm |
|---|---|
| L: D: | 30: 1 |
| Wytłaczarka: | SJ90 / 30 i SJ30 / 25 |
Linia do wytłaczania rur dwuściennych falistych o średnicy rury 32mm-1600mm, sterowanie PLC Siemens i wysoka wydajność 100-3000kg/h dla inżynierii komunalnej
| Zdolność produkcyjna: | 100-3000 kg/godz. |
|---|---|
| Gotowe produkty: | Rura drenażowa, inżynieria miejska, podziemna rura ściekowa, kanał elektryczny |
| system sterowania: | Sterowanie PLC |
Linia do wytłaczania dwuściennych rur karbowanych sterowana PLC dla średnic rur od 32 mm do 1600 mm o wysokiej wydajności
| system sterowania: | Sterowanie PLC |
|---|---|
| Gotowe produkty: | Rura drenażowa, inżynieria miejska, podziemna rura ściekowa, kanał elektryczny |
| Zdolność produkcyjna: | 100-3000 kg/godz. |

