Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
Linia wytłaczania rur spiralnych dla urządzeń do produkcji rur HDPE o jednej ścianie
| Pleśń: | Sprzęt do rur elektrycznych |
|---|---|
| Typ rur: | Jednościenna lub podwójna ściana |
| Maszyna do cięcia: | Cięcie bezpyłowe |
Linia wytłaczania rurociągów podwójnej ściany z kontaktorem Siemens dla wysokiej wydajności i średnicy rurociągu 32-1600 mm
| Zakres średnic rur: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna: | 60-2000 kg/h |
| Typ corrurugatora: | Poziomy |
Linia wytłaczania rury z podwójnymi ścianami z silnikiem SIEMENS dla rury o średnicy 32-1600 mm i pojemności 60-2000 kg/h
| Zakres średnic rur: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Typ corrurugatora: | Poziomy |
| metoda chłodzenia: | Zbiornik chłodzący wodę |
Linia produkcyjna rur dwuściennych falistych o wydajności 60-2000 kg/h i średnicy rur 32-1600 mm do pracy automatycznej
| Typ corrurugatora: | Poziomy |
|---|---|
| Pojemność: | 60-2000 kg/h |
| Średnica rury: | 32-1600 mm |
Horyzontalny 32-1600 mm średnica rury 60-2000 kg/h Pojemność Oszczędność energii Dwukrotna ściana przewłoka przewłoka
| Zakres średnic rur: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Pojemność: | 60-2000 kg/h |
| Typ corrurugatora: | Poziomy |
32-1600 mm Średnica rur 60-2000 kg/h Pojemność DWC Linię wytłaczania rur z zintegrowanym systemem sterowania
| Zakres średnic rur: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Typ corrurugatora: | Poziomy |
| metoda chłodzenia: | Zbiornik chłodzący wodę |
Linia do wytłaczania rur dwuściennych karbowanych o wydajności 60-2000 kg/h i średnicy rury 32-1600 mm z chłodnicą wodną
| Zakres średnic rur: | 32-1600 mm |
|---|---|
| metoda chłodzenia: | Zbiornik chłodzący wodę |
| Typ corrurugatora: | Poziomy |
Linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami falistej o średnicy rurociągu 32-1600 mm, pojemności 60-2000 kg/h i zbiorniku chłodzącego wodą
| Zakres średnic rur: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Pojemność: | 60-2000 kg/h |
| metoda chłodzenia: | Zbiornik chłodzący wodę |
Linia do wytłaczania rur dwuściennych falistych z zakresem średnic rur 32-1600 mm, wydajnością 60-2000 kg/h i systemem PLC
| Zakres średnic rur: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Typ corrurugatora: | Poziomy |
| Zdolność produkcyjna: | 60-2000 kg/h |
32-1600mm Prężnica rur 60-2000kg/h Pojemność Dwukrotna ściana linii wytłaczania rur falistej
| Zakres średnic rur: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Typ corrurugatora: | Poziomy |
| metoda chłodzenia: | Zbiornik chłodzący wodę |

