Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
Automatyczna linia do wytłaczania dwuściennych rur karbowanych o wydajności 60-2000 kg/h i zakresie średnic rur 32-1600 mm
| Typ corrurugatora: | Poziomy |
|---|---|
| Pojemność: | 60-2000 kg/h |
| Zakres średnic rur: | 32-1600 mm |
Linia do wytłaczania dwuściennych rur karbowanych sterowana PLC z oszczędnością energii i wysoką produktywnością
| Średnica rury: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna: | 100kg/h - 2000kg/h |
| Tryb rozszerzenia: | Belling-on-Line |
Linia do wytłaczania rur dwuściennych falistych z średnicą rury 32-1600 mm, wysoka wydajność i sterowanie PLC
| Średnica rury: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Przybory: | HDPE/PE/PP/PVC/MPP |
| Zdolność produkcyjna: | 100kg/h - 2000kg/h |
Linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami falistej z kontrolą PLC formy stopów aluminium dla średnicy rurociągu 32-1600 mm
| Materiał formy: | Stop aluminium |
|---|---|
| Średnica rury: | 32-1600 mm |
| system sterowania: | Sterowanie PLC |
Linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami z kontrolą PLC w trybie rozszerzania w trybie Belling-on-line dla rur o średnicy 32-1600 mm
| Tworzywo: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
|---|---|
| Zakres średnic: | 32-1600 mm |
| Typ przetwarzania: | Wytłaczanie rur falistych |
PLC sterowana linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami falistych z rozszerzeniem linii belling dla rur o średnicy 32-1600 mm
| Zakres średnic: | 32-1600 mm |
|---|---|
| system sterowania: | Sterowanie PLC |
| Opcje materiałowe: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
Linia do wytłaczania dwuściennych rur karbowanych sterowana PLC o średnicy 32-1600 mm dla wysokiej produktywności
| Tworzywo: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
|---|---|
| system sterowania: | Sterowanie PLC |
| Typ przetwarzania: | Wytłaczanie rur falistych |
Automatyczna linia do wytłaczania dwuściennych rur karbowanych z automatycznym nawijaniem na linię z kontrolą PLC dla rur o średnicy 32-1600 mm
| Zakres średnic: | 32-1600 mm |
|---|---|
| system sterowania: | Sterowanie PLC |
| Tworzywo: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
PLC sterowana linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami falistych o średnicy 32-1600 mm o wysokiej wydajności
| Tryb rozszerzenia: | Belling-on-Line |
|---|---|
| Tworzywo: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
| Średnica rury: | 32-1600 mm |
Linia produkcyjna rur z podwójnymi ścianami falistych sterowana przez PLC o średnicy 32-1600 mm i funkcjach oszczędności energii
| Tryb rozszerzenia: | Belling-on-Line |
|---|---|
| system sterowania: | Sterowanie PLC |
| Tworzywo: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |

