Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
Podwójna ściana przewodu wytłaczania rur z aluminium stopów formy, sterowanie PLC i 32mm-1600mm średnicy wewnętrznej
| Zastosowanie maszyny: | Produkcja rur falistych o podwójnych ściankach |
|---|---|
| Plastikowa maszyna: | Linia wytłaczania rur z podwójną ścianą |
| Cechy: | Wysoka produktywność, konkurencyjna cena, oszczędność energii, automatyka |
PLC sterowana linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami falistych o pojemności 100-1000 kg/h i średnicy rurociągu 32mm-1600mm
| Wydajność produkcyjna: | 100-1000 kg/godz |
|---|---|
| system sterowania: | Sterowanie PLC |
| Plastikowa maszyna: | Linia wytłaczania rur z podwójną ścianą |
Linia do wytłaczania rur dwuściennych karbowanych o wydajności produkcyjnej 100-1000 kg/h dla rur o średnicy wewnętrznej 32 mm-1600 mm i sterowaniu PLC Siemens
| Zastosowanie maszyny: | Produkcja rur falistych o podwójnych ściankach |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna: | 32 mm-1600 mm |
| Materiał rurowy: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
Linia do wytłaczania rur dwuściennych falistych o średnicy wewnętrznej 32 mm-1600 mm, sterowanie PLC i wysoka wydajność dla zakładów produkcyjnych
| Średnica wewnętrzna: | 32 mm-1600 mm |
|---|---|
| Cechy: | Wysoka produktywność, konkurencyjna cena, oszczędność energii, automatyka |
| Zastosowanie maszyny: | Produkcja rur falistych o podwójnych ściankach |
Wysokiej wydajności linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami falistych z sterowaniem PLC do produkcji rurociągów o średnicy wewnętrznej 32 mm-1600 mm DWC
| Gotowe produkty: | Rura drenażowa, inżynieria miejska, podziemna rura ściekowa, kanał elektryczny |
|---|---|
| Materiał formy: | Stop aluminium |
| Cechy: | Wysoka produktywność, konkurencyjna cena, oszczędność energii, automatyka |
Linia do wytłaczania dwuściennych rur karbowanych sterowana PLC o średnicy rur od 32 mm do 1600 mm dla wysokiej produktywności
| Cechy: | Wysoka produktywność, konkurencyjna cena, oszczędność energii, automatyka |
|---|---|
| Zastosowanie maszyny: | Produkcja rur falistych o podwójnych ściankach |
| Wydajność produkcyjna: | 100-1000 kg/godz |
Linia do wytłaczania rur dwuściennych falistych o średnicy wewnętrznej 32 mm-1600 mm, sterowanie PLC Siemens i forma ze stopu aluminium
| Średnica wewnętrzna: | 32 mm-1600 mm |
|---|---|
| Obowiązujące branże: | Zakład Produkcyjny |
| Materiał rurowy: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
Linia do wytłaczania dwuściennych rur falistych o wysokiej wydajności z średnicą rur od 32 do 1600 mm i sterowaniem Siemens PLC
| Przybory: | HDPE/PE/PP/PVC/MPP |
|---|---|
| Zastosowanie maszyny: | Produkcja rur falistych o podwójnych ściankach |
| Gotowe produkty: | Rura drenażowa, inżynieria miejska, podziemna rura ściekowa, kanał elektryczny |
Automatyczna linia wytłaczania rury z podwójnymi ścianami falistej o średnicy wewnętrznej 32 mm-1600 mm, sterowanie PLC Siemens i zdolność produkcyjna 100-1000 kg/h
| Zastosowanie maszyny: | Produkcja rur falistych o podwójnych ściankach |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna: | 32 mm-1600 mm |
| Obowiązujące branże: | Zakład Produkcyjny |
Linia do wytłaczania rur dwuściennych falistych o średnicy rury 32mm-1600mm, sterowanie PLC Siemens i wysoka wydajność 100-3000kg/h dla inżynierii komunalnej
| Zdolność produkcyjna: | 100-3000 kg/godz. |
|---|---|
| Gotowe produkty: | Rura drenażowa, inżynieria miejska, podziemna rura ściekowa, kanał elektryczny |
| system sterowania: | Sterowanie PLC |

