Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
Wysokowydajne urządzenie do produkcji rur karbowanych HDPE/PVC 1,5-5m/min o średnicy 32-1600mm i dwuwarstwowej koekstruzji spiralnej
Szczegóły Produktu
| Umrzeć głową | Podwójna współze wszystkim koekspiracja spiralna | Struktura Corrurugator | Współpracownik poziomej struktury, łatwa zmiana wielkości produkcji |
|---|---|---|---|
| Średnica rury (MM) | 32-1600 mm | Tworzenie się | Formowanie próżniowe |
| Maksymalna prędkość (m/min) | 1,5-5 m/min | Układ chłodzenia | Kompletny wewnętrzny system chłodzenia. |
| Całkowita moc (kW) | 200-1000 kW | Funkcja rur | Pokrywa ochrony kablowej, transfer gazu rur medycznych, transfer wody |
| Podkreślić | Wytryskiwacz rur falistej z PVC o dużej prędkości,Urządzenia do produkcji rur przenoszących ścieki,Urządzenia do produkcji rur drutowych |
||
opis produktu
Urządzenia do produkcji szybkich rur walcowanych HDPE/PVC
Zaprojektowany do wykorzystania w kanalizacji ścieków i przewodów drutowych, nowoczesny sprzęt produkcyjny stanowi trzecią generację ulepszonej technologii firmy Shandong HUASU.
Linia produkcyjna rur falistej zapewnia 20-40% większą wydajność i prędkość produkcji w porównaniu z poprzednimi modelami,z systemem sterowania Siemens PLC i możliwością dzwonienia online dla optymalnej wydajności produktu.
Kluczowe cechy
- Nowo zaprojektowana maszyna do formowania zamkniętych z specjalnym systemem chłodzenia o wysokiej wydajności dla modułów aluminiowych
- Wysokiej prędkości, wysokiej wydajności jednowiercowa maszyna wytłaczająca z profesjonalną konstrukcją formy wytłaczania rur falistej
- Doskonała wymienność modułów z wykorzystaniem wysokiej jakości aluminium lotniczego stopu LY12
- Zawartość miedzi ≥ 5% przy precyzyjnym odlewie ciśnieniowym w celu długotrwałej trwałości
- Dostosowalne rozwiązania modułu fal oparte na wymaganiach użytkownika
- Automatyczna cięcia DWC z sterowaniem komputerowym dla precyzyjnego cięcia i stabilnej pracy
Specyfikacje techniczne
| System chłodzenia | Kompletny wewnętrzny system chłodzenia |
| Funkcja rur | Przewody, przewody medyczne, przewody gazowe, przewody wody |
| Głowa | Dwuwarstwowa koekstruzja spiralna |
| Średnica rury | 32-1600 mm |
| Całkowita moc | 200-1000 kW |
| Kształtowanie | Stworzenie próżni |
| Struktura Korrugator | Korrugator o horyzontalnej strukturze, łatwa zmiana wielkości produkcji |
| Wydajność HDPE | 40-1600 kg/h |
| Maksymalna prędkość | 10,5 m/min |
Wnioski
Ta maszyna do wytłaczania rur falistej produkuje rury o średnicy zewnętrznej od 32 mm do 1600 mm. Rury o mniejszej średnicy są idealne do pokryć zabezpieczających kable i przewodów medycznych,podczas gdy większe rozmiary służą jako niezawodne przewody dla systemów przenoszenia gazu i wody.
Galeria produktów
Oceny i recenzje
Polecane produkty


Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje