Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ double wall corrugated pipe extrusion line ] mecz 781 produkty.
Certyfikowana CE linia do wytłaczania rur falistych dwuściennych z PLC Siemens
| Motor Brand: | Siemens |
|---|---|
| Vacuum Tank: | 6 METERS LENGTH |
| Inverter Brand: | Siemens |
Dwukrotnie ściana przewodu wytryskowego z wywrotem o średnicy śruby 32mm-200mm 1 zestaw zbiornika wody i twardość śruby HV>740
| Śruba lufy: | Twardość śruby HV> 740 |
|---|---|
| Pakiet Transportowy: | Standard |
| Zbiornik na wodę: | 1 zestaw |
Automatyczna i skomputeryzowana linia wytłaczania rur HDPE do rur z podwójnymi ścianami falistych z sterowaniem PLC
| Wyjście: | 100-2000 kg/h |
|---|---|
| Zastosowanie rur: | Drainge, odprowadzanie ścieków, zaopatrzenie w wodę |
| Produkt końcowy: | Rura z tworzywa sztucznego do drenażu, odprowadzania ścieków |
Linia do wytłaczania rur falistych z podwójną ścianką do kanalizacji na polach
| Korzyść: | specjalny projekt dla Japonii |
|---|---|
| Średnica rury: | 50-250 mm |
| Więcej specyfikacji: | Dostępny |
Dwuścienna linia wytłaczania rur falistej dla rur falistej inżynierii miejskiej
| Cechy: | Wysoka wydajność, cena konkurencyjna, oszczędność energii, automatyczne |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem i chłodzenie wodą |
| Procedura przetwarzania: | Surowate karmienie w wytłaczarce śrubowej, kształtowanie się w maszynie formującej, chłodzenie zbior |
Oszczędność energii Konkurencyjna cena Dwukrotna ściana wytryskowa rur i maszyna do produkcji rur z tworzyw sztucznych
| Funkcja linii produkcyjnej: | Wysoka wydajność, cena konkurencyjna, oszczędność energii, automatyczne |
|---|---|
| Pojemność: | 60-2000 kg/h |
| Warstwa: | Pojedyncza ściana, podwójna ściana, trzy warstwy |
Linia wytłaczania rurociągów o jednej śruwie z pojedynczą ścianą z PLC zdalnym sterowaniem dla zakresu średnicy rurociągu 32mm-1600mm
| Kluczowe punkty sprzedaży: | Wysoka dokładność |
|---|---|
| Typ śruby: | Pojedyncza śruba |
| Kontrola: | PLC z pilotem |
Linia wytłaczania rur z podwójnym ścianem z PVC 500-2000 kg/h Pojemność
| Marka stycznika: | Siemens |
|---|---|
| Aplikacja: | Produkcja rur PVC |
| Pakiety: | Film i pudełka |
Linia wytłaczania rurociągów falanych o jednej ścianie z zdalnym sterowaniem z stabilnym przepływem pracy i online belling dla rur PVC/PE/MPP/PA/HDPE
| Rury HDPE: | Jednościenne |
|---|---|
| Polecany surowiec: | Nowy materiał do PE, PVC |
| Reduktor: | W razie potrzeby lub chińska marka Guomao |
Automatyczna i skomputeryzowana linia wytłaczania rurociągów falistych o jednej ścianie o średnicy 32 mm-1600 mm dla wysokiej wydajności
| Zakres średnicy rury: | 32 mm-1600 mm |
|---|---|
| Polecany surowiec: | Nowy materiał do PE, PVC |
| Typ maszyny: | jednościenna maszyna do rur falistych |

