Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ double wall corrugated pipe extrusion line ] mecz 763 produkty.
Wysokowydajna maszyna do produkcji rur karbowanych dwuściennych z pojedynczym ślimakiem
| Pojemność: | 100-2000 kg/h |
|---|---|
| Metoda chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
| Elektryka główna: | Siemensa / Schneidera |
Maszyna do rur z podwójnymi ściankami z HDPE, linia do wytłaczania rur falistych SBG-250
| Warunek: | Nowy |
|---|---|
| typu: | Linia do produkcji rur |
| Materiał rury: | PE |
Maszyna do produkcji rur falistych SBG-250 z podwójną ścianką, maszyny do produkcji rur falistych
| Funkcje: | Jednorazowe prześcieradła |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | maszyny do cięcia rur falistych |
| Inwerter: | Kontroler częstotliwości Siemens |
Wytłaczarka do rur falistych podwójnie ściennych HUASU, maszyny do produkcji rur falistych
| Funkcje: | Jednorazowe prześcieradła |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | maszyny do cięcia rur falistych |
| Nazwa produktu: | wytłaczarka z podwójnymi ściankami z falistej rury |
Wysokowydajna maszyna do produkcji rur falistych z podwójną ścianką, wytłaczarka z rurą falistą SBG-63
| Funkcje: | Jednorazowe prześcieradła |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | maszyny do cięcia rur falistych |
| Nazwa produktu: | wytłaczarka z podwójnymi ściankami z falistej rury |
Niska cena linii do wytłaczania rur DWC z systemem chłodzenia wodnego i konkurencyjną ceną dla wysokiej wydajności
| Cechy: | Wysoka wydajność, cena konkurencyjna, oszczędność energii, automatyczne |
|---|---|
| System chłodzenia: | Układ chłodzenia wodą i powietrzem |
| Pojemność: | 60-2000 kg/h |
QingDao PE / PP / PA / PCV, jednościenna linia do wytłaczania rur / rura falista
| Rodzaj produktu: | Linia do wyciskania rur falistych jednościennych |
|---|---|
| Kontroler temperatury: | Czujnik temperatury |
| Kolor: | Kolor stojaka |
Linia do wytłaczania rur z przetłoczeniem z jednopowłokowej rury PA / PVC SBG-250
| Rodzaj produktu: | Linia do wyciskania rur falistych jednościennych |
|---|---|
| Nazwa produktu: | maszyny do produkcji rur falistych |
| Kontroler temperatury: | Czujnik temperatury |
Przewód kablowy elektryczny Przewód przewodowy przewód przewodowy elektryczny
| Procedura: | Surowate karmienie w wytłaczarce śrubowej, kształtowanie się w maszynie formującej, chłodzenie zbior |
|---|---|
| maszyna plastikowa: | Linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami faliste |
| Wyjście ekstrudera: | 60-2000 kg/h |
PE PP PVC Dwukrotna ściana rur wytruwacza z materiałem śruby 38CrMoALA 32-1600mm
| Stycznik: | Siemens, Schnerder |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Linia do wytłaczania rur |
| Automatyczna ocena: | Automatyczne |

