Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ double wall corrugated pipe extrusion line ] mecz 763 produkty.
Linia produkcyjna do wytłaczania rur z tektury falistej PE PVC z pojedynczą / podwójną ścianką
| Model wytłaczarki: | SJ45, SJ65, SJ90 |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Zasilacz: | 380 V trzy fazy |
Linia do wytłaczania rur z podwójnej ściany z tworzywa sztucznego PE PP o średnicy 600 mm 1500 mmmm
| Przetworzone z tworzywa sztucznego: | PE/PP/PVC/PPR/MPP |
|---|---|
| Silnik: | wybierać swobodnie |
| Falownik: | ABB lub Yaskawa |
Linia do wytłaczania rur z tektury falistej 1100 kg / H PE PP
| Rura OD: | 200–800 mm |
|---|---|
| L: D: | 30: 1 |
| Wytłaczarka: | SJ120 / 33 i SJ90 / 33 |
120 kg / H Linia do wytłaczania rur falistych z podwójną ścianką OD110mm
| Średnica rury: | 40-110mm |
|---|---|
| Wytłaczarka: | SJ 75/30 i SJ 55/30 |
| Pojemność: | 120-160 kg / godz |
380V / 50Hz Dwukrotnie ściana przewodu walcowanego przewodu wytłaczania dla silnej chłodzenia zdolności w produkcji
| Karmienie: | Automatyczny |
|---|---|
| Droga chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
| niestandardowe: | niestandardowe |
Dwuścienna maszyna do wytłaczania rur z falą falistą
| Całkowita moc: | 200-1000 kW |
|---|---|
| Min. Średnica rury: | 32-800 mm |
| MAX. Średnica do rury: | 180-1600 mm |
Wysokowydajna linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką do rur HDPE / PP
| Warunek: | Nowy |
|---|---|
| Konstrukcja śruby: | Pojedyncza śruba |
| Moc (W): | Zgodnie z modelem |
Certyfikowana CE linia do wytłaczania rur falistych dwuściennych z PLC Siemens
| Motor Brand: | Siemens |
|---|---|
| Vacuum Tank: | 6 METERS LENGTH |
| Inverter Brand: | Siemens |
Dwukrotnie ściana przewodu wytryskowego z wywrotem o średnicy śruby 32mm-200mm 1 zestaw zbiornika wody i twardość śruby HV>740
| Śruba lufy: | Twardość śruby HV> 740 |
|---|---|
| Pakiet Transportowy: | Standard |
| Zbiornik na wodę: | 1 zestaw |
Linia do wytłaczania rur falistych z podwójną ścianką do kanalizacji na polach
| Korzyść: | specjalny projekt dla Japonii |
|---|---|
| Średnica rury: | 50-250 mm |
| Więcej specyfikacji: | Dostępny |

