Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ double wall corrugated pipe extrusion line ] mecz 763 produkty.
Linia do produkcji rur dwuściennych karbowanych o średnicy 32-1600mm i zaawansowanej technologii
| Rodzaj produktu: | PVC/PE Maszyna wytłaczania rur |
|---|---|
| Procedura przetwarzania: | Surowate karmienie w wytłaczarce śrubowej, kształtowanie się w maszynie formującej, chłodzenie zbior |
| Rodzaj chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem i chłodzenie wodą |
High Capacity Durable DWC Pipe Extrusion Line for 300mm-1600mm PVC/PE Corrugated Pipe Production
| Aplikacja: | Kanalizacja, wodociągi, infrastruktura wodno-kanalizacyjna, elektryczne kanały kablowe |
|---|---|
| Tworzenie się: | Vaccum |
| produkt końcowy: | Linia wytłaczania rur z tworzywa sztucznego |
Jednoskrętowa linia wytłaczania rur z podwójnymi ścianami z kontrolerem temperatury i czujnikiem
| Produkcja o dużej prędkości: | Niskie zużycie energii |
|---|---|
| Więcej typów: | Dostępna duża prędkość |
| Stycznik: | Siemensa |
Online cięcie przez maszynę tnącą do produkcji rur dwuściennych do rur drenażowych
| Ukończony produkt: | Rura drenażowa, inżynieria miejska, podziemna rura ściekowa, kanał elektryczny |
|---|---|
| wytłaczarka: | wyciągacz stożkowy z dwoma śrubami |
| Rodzaj produktu: | PVC/PE Maszyna wytłaczania rur |
Wytłaczarka do wytłaczania rur kablowych z podwójną ścianką (DWC)
| Stan: schorzenie: | Nowy |
|---|---|
| Specyfikacja: | 500mm |
| Początek: | Chiny |
Wysokiej dokładności jednościenna maszyna do rur walcowanych z sterowaniem PLC do produkcji rur 32mm-1600mm
| Kluczowe punkty sprzedaży: | Wysoka dokładność |
|---|---|
| Typ śruby: | Pojedyncza śruba |
| System zaangażowania: | Pełny intermeshing |
PE PP PVC Dwukrotnie ściankowe rurki faliste Extrusion Line Maszyna do wytłaczania rur do odwadniania wody
| Specyfikacja: | ID100-ID1500 mm |
|---|---|
| Doświadczenie produkcyjne: | 23 lata |
| Śruby beczkowe: | Twardota śruby HV>740 |
36/38 Pary formy Dwukrotna ściana przewody walcowane linia wytłaczania pojedyncza śrubka Wysoka twardość
| Główne części elektryczne: | Marka SIEMENS |
|---|---|
| Typ ekstrudera: | Wytłaczarka jednoślimakowa |
| Specyfikacja: | ID100-ID1500 mm |
Linia do wytłaczania rur falistych HDPE 200 mm 300 mm
| ID rury: | 200/300/400/500/600 mm |
|---|---|
| L: D: | 33: 1 |
| Wytłaczarka: | SJ90 / 33 i SJ120 / 33 |
Wysokiej prędkości jednowiercowa wytłaczka PE / PP / PVC Dwukrotna ściana rur z falami
| Warunki płatności: | LC, T/T |
|---|---|
| MAX. Średnica do rury: | 180-1600 mm |
| Całkowita moc: | 200-1000 kW |

