Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ hdpe pipe extrusion machine ] mecz 916 produkty.
Pozioma maszyna do rur DWC 6280 mm Długość łańcucha 1250 mm Wysokość środka
| Średnica rury: | 200–500 mm |
|---|---|
| materiały: | Cząstka PE/PP |
| Maksymalna wydajność wytłaczania: | 600 kg / h |
Linia do produkcji rur polietylenowych 80 kg / H Pojedyncza / podwójna ściana
| Silnik: | Silnik prądu przemiennego 18,5 kW |
|---|---|
| Maksymalna wydajność: | 80 kg/h |
| L:D: | 30︰1 |
Linia do wytłaczania rur z tektury falistej PE PP PVC Fabryka obróbki
| Kształt rury: | Z klientami potrzebnymi próbką lub rysunkiem |
|---|---|
| Materiał rurowy: | HDPE, PP, PVC itp. |
| Układ chłodzenia: | Chłodzenie wodne z regulowanym przepływem |
Linia wytwarzania PP PE Single Double Corrugated Pipe Production Extrusion Line z sterowaniem PLC
| Kształt rury: | Z klientami potrzebnymi próbką lub rysunkiem |
|---|---|
| Materiał rurowy: | HDPE, PP, PVC itp. |
| Układ chłodzenia: | Chłodzenie wodne z regulowanym przepływem |
Gotowa linia wytwarzania rurociągów falistych PVC PP PE jedno-dwukrotnie z maszyny do wytwarzania rur falistych PLC
| Materiał rurowy: | HDPE, PP, PVC |
|---|---|
| Układ chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
| Zdolność produkcyjna: | 10 ton na godzinę |
Podwójny śrubokrętowy typ kształtowania próżni DWCP Linia produkcyjna z wysoką prędkością i sterowaniem PLC
| Zalety: | Wysoka prędkość |
|---|---|
| Nr śruby: | Podwójna śruba |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego: | HDPE/PP |

