Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ plastic pipe manufacturing machine ] mecz 732 produkty.
Linia wytłaczania rur DWC o średnicy rur 32-1600 mm 0,5-5 m/min Prędkość produkcji i pojemność 60-2000 kg/h dla surowca tworzyw sztucznych PVC/PE/MPP/PA/HDPE
| Typ produktu: | Linia wytłaczania rur z podwójną ścianą |
|---|---|
| Typ chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem i chłodzenie wodą |
| Procedura przetwarzania: | Podawanie surowca → Wytłaczanie ślimakowe → Formowanie → Chłodzenie wodą → Cięcie |
Linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami falistych Siemens Electric z chłodzeniem wodnym i zdolnością produkcyjną 100 kg/h - 2000 kg/h
| Wydajność produkcyjna: | 100kg/h - 2000kg/h |
|---|---|
| Główne części elektryczne: | Marka Siemens |
| Struktura montażu: | Wytłaczarka typu integralnego |
Linia do wytłaczania dwuściennych rur karbowanych sterowana PLC z oszczędnością energii i wysoką produktywnością
| Średnica rury: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna: | 100kg/h - 2000kg/h |
| Tryb rozszerzenia: | Belling-on-Line |
32-1600mm Prężnica rur 60-2000kg/h Pojemność Dwukrotna ściana linii wytłaczania rur falistej
| Zakres średnic rur: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Typ corrurugatora: | Poziomy |
| metoda chłodzenia: | Zbiornik chłodzący wodę |
15Kg / H Jednowarstwowa linia do wytłaczania rur falistych
| Średnica rury: | 4,5-9 mm |
|---|---|
| Wytłaczarka: | SJ45 / 30 |
| Pojemność: | 8-15 kg / godz |
250kg / H Stożkowa dwuślimakowa linia do wytłaczania rur PVC
| Linia produkcyjna: | SJZ65 / 132 + GF160 |
|---|---|
| Zasilacz: | 380 V, 50 Hz, 3-fazowe lub dostosowane |
| Wytłaczarka: | SJZ65 / 132 |
Linia do wytłaczania rur falistych dwuściennych z systemem sterowania PLC i chłodzeniem wodnym dla maksymalnej średnicy rury 1600 mm
| Typ produktu: | Linia wytłaczania rur falistej |
|---|---|
| Surowiec: | HDPE/PE, PP, PVC, PA, EVA, PVDF Nowy lub recyklingowy granulka |
| Aplikacja: | Power Gwint/odpływ ściekowy podwójny/pojedynczy ścienna rura falista, rura zasilająca wodę/gaz |
Wysokiej prędkości linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami z 20CrMnTi i systemem sterowania PLC
| Komputeryzowane: | Komputeryzowane |
|---|---|
| Materiał przekładni: | 20CrMnTi |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego: | HDPE/PP |
Zautomatyzowane maszyny do produkcji dwuściennych rur falistych o dużej gęstości z chłodzeniem wodnym dla wydajnej produkcji
| Główny elektryczny: | Siemens /Abb |
|---|---|
| Słowo klucz: | Linia produkcyjna rur falistej |
| Stan: | Nowy |
Sterowanie PLC OD250mm 75kw 450kg / H Wytłaczarka do rur Hdpe
| Rura OD: | 75-250mm |
|---|---|
| L: D: | 33: 1 |
| Wytłaczarka: | SJ90 / 33 i SJ30 / 25 |

