Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ plastic pipe manufacturing machine ] mecz 732 produkty.
Gwintowanie pojedynczej ściany falistej linii do wytłaczania rur PVC
| Wytłaczarka jedno- lub dwuślimakowa: | 1 zestaw |
|---|---|
| Matryca (z wkładką drucianą): | 1 zestaw |
| Tekturnica (bez bloków): | 1 zestaw |
HDPE / PP Podwójna ściana przewodu wytruwającego rurę falistej
| typ formujący: | Próżnia |
|---|---|
| Zalety: | Wysoka prędkość |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego: | HDPE/PP |
Maszyna do produkcji rur falistych dwuściennych o mocy 100-1000kW z kontrolą PLC i chłodzeniem wodnym dla konfigurowalnej wydajności
| Temperatura ogrzewania: | 180-210 ℃ |
|---|---|
| Elektryczny: | Sterowanie PLC |
| Moc produkcyjna: | 100-1000 kW |
63-1600mm szybka automatyczna maszyna rurowa z podwójnymi ścianami dla linii wytłaczania rur PVC
| Warunki płatności: | LC, T/T |
|---|---|
| Min. Średnica rury: | 32-800 mm |
| Główna wytłaczarka: | wyciągacz koniowy z podwójnymi śrubokrętami |
Siemens Inverter Dwuścienna Linia Ekstruzyjna Rury Walcowanej o Twardości Barelu HV 940 i 38crmoaia
| Elementy elektryczne: | Siemens, Scheider, ABB itp |
|---|---|
| Głębokość azotowania lufy: | 0,4 ~ 0,7 mm |
| tekturnica: | 1 Ustaw corrugator |
Zastosowalna linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami falistej do ścieków
| Rodzaj przekładni: | przekładnia śrubowa |
|---|---|
| Materiały: | PE/PP/PVC |
| typ formujący: | Próżnia |
Podwójna śrubka, podwójna ściana, rurkowa linia wytłaczająca z tworzeniem próżni i materiałem 20CrMnTi
| Średnica śruby: | 32 mm-200 mm |
|---|---|
| Zalety: | Wysoka prędkość |
| Komputeryzowane: | Komputeryzowane |
Maszyna rurowa z podwójnymi ścianami z PLC Siemens do wytłaczania tworzyw sztucznych o długości 32-800 mm przy prędkości 500-2000 kg/h
| Całkowita moc: | 200-1000 kW |
|---|---|
| Min. Średnica rury: | 32-800 mm |
| Warunki płatności: | LC, T/T |
Siemens Elektryczne Komponenty Maszyna Rurociągowa Do Maksymalnej Prężnicy Rurociągu 1600mm
| Beczka: | Twardość lufy HV> 940 |
|---|---|
| Elektryka główna: | Siemensa / Schneidera |
| Maksymalna średnica rury: | 1600 mm |
Szybka maszyna do produkcji rur karbowanych jedno- i dwuściennych
| Specyfikacja: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Śruby beczkowe: | Twardota śruby HV>740 |
| Automatyczna ocena: | Automatyczne |

