Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ pvc pipe making machine ] mecz 712 produkty.
Linia do wytłaczania rur falistych o podwójnych ściankach o średnicy wewnętrznej 32–1600 mm, sterowaniu PLC Siemens i wysokiej wydajności
| Wydajność produkcyjna: | 100-1000 kg/godz |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna: | 32 mm-1600 mm |
| Obowiązujące branże: | Zakład Produkcyjny |
Linia do wytłaczania z podwójną ścianką z falistej rury SBG300
| Warunek: | Nowy |
|---|---|
| aplikacji: | Rura |
| Konstrukcja śruby: | Pojedyncza śruba |
Linia do wytłaczania rur falistych z podwójną ścianką HDPE pojedyncza śruba
| Podanie: | wykonywanie rur z tworzyw sztucznych PE PP PVC |
|---|---|
| Materiał: | nowy materiał PE lub recykling |
| Konstrukcja śruby: | pojedyncza śruba |
PP PE HDPE High Speed Jednościenna maszyna falista do rur elektrycznych
| Wytłaczarka 1: | 55/30 |
|---|---|
| Moc 1: | 18,5 kw |
| Max. Maks. Outout 1 Wyjście 1: | 70 kg/h |
Linia do wytłaczania rur PE DWC Wszystkie linie produkcyjne do produkcji rur falistych PE PP
| Surowiec: | PE, PP, PCV |
|---|---|
| Wytłaczarka: | dwie pojedyncze wytłaczarki |
| System monitorujący: | PLC |
Profesjonalna linia do wytłaczania rur DWC z zakresem średnic rur 32-1600mm System sterowania PLC dla wysokiej wydajności produkcji rur dwuściennych karbowanych
| Pakiet Transportowy: | Pakiet filmowy lub pakiet z lasami |
|---|---|
| Kontroler temperatury: | Czujnik temperatury |
| Zakres średnicy rury: | 32-1600 mm |
Automatyczna linia do produkcji rur falistych dwuściennych z technologią Siemens PLC i zgrzewaniem w linii
| Przybory: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
|---|---|
| Zakres rur: | 16-1200 mm |
| Stycznik: | Siemensa |
Linia do produkcji rur falistych PP 32-1600mm Sterowanie PLC
| Used Condition: | 220-420V/3phase |
|---|---|
| Pipe Diameter: | 32-1600mm |
| Capacity: | 150-2000kg/h |
Komputeryzowane sterowanie i formy z głowicą tłokową do dostosowywalnej linii wytłaczania rur falistej
| Plastikowa maszyna: | Podwójna ścienna roślina rurowa |
|---|---|
| Wysoka automatyzacja: | Niezawodny bieg |
| Nazwa maszyny: | Wyrzucacz rurociągów z podwójnymi ścianami falistymi |
Wodno-powietrzne chłodzenie DWC Prędkość linii wytłaczania rur Dwojściowej ściany Produkcja rur falistej z dużą prędkością formowania rur plastikowych
| Tworzywo: | Polietylen o dużej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Wysoka automatyzacja: | Niezawodny bieg |
| Materiały rurowe: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |

