Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ pvc pipe making machine ] mecz 712 produkty.
Automatyczna, skomputeryzowana maszyna do produkcji rur falistych o wysokiej wydajności i oszczędności energii
| Zastosowanie rur: | Drainge, odprowadzanie ścieków, zaopatrzenie w wodę |
|---|---|
| Typ chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem i chłodzenie wodą |
| Produkt końcowy: | Rura z tworzywa sztucznego do drenażu, odprowadzania ścieków |
Linia wytłaczania rur HDPE z chłodzeniem powietrzem i chłodzeniem wodą do ciągłej produkcji z sterowaniem Siemens PLC
| Produkt końcowy: | Rura z tworzywa sztucznego do drenażu, odprowadzania ścieków |
|---|---|
| Wyjście: | 100-2000 kg/h |
| Cechy: | Wysoka produktywność, konkurencyjna cena, oszczędność energii, automatyka |
Maszyna do produkowania rurociągów falistej z wydajnością 60-2000 kg/h i średnicą rurociągu 32 mm-1600 mm dla linii produkcyjnej rurociągów z tworzyw sztucznych z sterowaniem Siemens PLC
| Wyjście: | 60-2000 kg/h |
|---|---|
| Dostosowane: | Dostosowane |
| Funkcja: | Wysoka wydajność, cena konkurencyjna, oszczędność energii, automatyczne |
1000 obr./min 45 mm Śruba Linia do wytłaczania rur HDPE 500 kg / H Do zaopatrzenia w wodę
| Konstrukcja śrubowa: | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Materiał śruby: | 38CrMoAL |
| średnica śruby: | 45 |
Podwójna ściana linii wytłaczania rur z 32-1600 mm średnicy rur, wysoka wydajność i technologia Siemens PLC
| Typ wytłaczarki: | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
|---|---|
| Pakiet Transportowy: | Pakiet filmowy lub pakiet z lasami |
| Zakres średnicy rury: | 32-1600 mm |
Automatyczna linia do wytłaczania rur HDPE z sterowaniem Siemens PLC do produkcji rur karbowanych o wysokiej wydajności
| Zastosowanie rur: | Drainge, odprowadzanie ścieków, zaopatrzenie w wodę |
|---|---|
| Aplikacja: | Zaopatrzenie w wodę, zaopatrzenie w wodę, odprowadzanie ścieków, drenaż, nawadnianie, elektryczne pr |
| Surowiec: | Granulki i pelety PVC/PE/MPP/PA/HDPE |
Linia produkcyjna rur falistych DWC z zakresem średnicy rur 32-1600 mm, systemem sterowania PLC i chłodzeniem wodnym pod ciśnieniem dla bloków formy
| Pakiet Transportowy: | Pakiet filmowy lub pakiet z lasami |
|---|---|
| Zakres średnicy rury: | 32-1600 mm |
| System sterowania: | Sterowanie PLC |
Linia wytłaczania rur HDPE z PLC Siemens 32-1600 mm średnica
| System PLC: | Siemens |
|---|---|
| Średnica rury (MM): | 32-1600 mm |
| Formy: | Głowice die/ rękawa/ blok formy |
Linia produkcyjna rurociągów o wysokiej prędkości produkcyjnej o podwójnej ścianie o niskim zużyciu energii i technologii Siemens PLC
| Typ wytłaczarki: | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
|---|---|
| Przybory: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
| Więcej typów: | Dostępna duża prędkość |
15Kg / H Jednowarstwowa linia do wytłaczania rur falistych
| Średnica rury: | 4,5-9 mm |
|---|---|
| Wytłaczarka: | SJ45 / 30 |
| Pojemność: | 8-15 kg / godz |

