Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ pvc pipe making machine ] mecz 712 produkty.
Linia produkcyjna rurociągów podwójnej ściany dla instalacji rurociągów podwójnej ściany
| Tworzenie prędkości: | 0,5-5 m/min |
|---|---|
| Formy: | Głowa matrycy, rękaw wody, blok pleśni |
| Plastikowa maszyna: | Podwójna ścienna roślina rurowa |
Komputeryzowana linia wytłaczania rury falistej o podwójnej ścianie do produkcji bloków na zamówienie i formy
| Korzyść: | Łatwy w obsłudze |
|---|---|
| Materiały rurowe: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
| Tworzywo: | Polietylen o dużej gęstości (HDPE) |
Linia do wytłaczania rur karbowanych dwuściennych HUASU HDPE 500-2000 kg/h
| Użycie rury: | Ścieki, drenaż, usuwanie wody, rurka elektryczna |
|---|---|
| Rodzaj rury: | rury faliste o podwójnej ścianie |
| Maszyna do cięcia: | Maszyna do cięcia planetarnego |
W pełni zautomatyzowana linia do wytłaczania rur HDPE 60-2000kg/h Siemens PLC
| Wyjście: | 60-2000 kg/h |
|---|---|
| Warunki dostawy: | FOB /CIF /CIF |
| Forma struktury: | poziomy |
Linia do produkcji rur falistych jednościennych Qingdao, maszyny do wytłaczania rur falistych
| Rodzaj produktu: | Linia do wyciskania rur falistych jednościennych |
|---|---|
| Nazwa produktu: | maszyny do produkcji rur falistych |
| Kolor: | Kolor stojaka |
Linia do produkcji rur falistych elastycznych jednościennych CE IOS9001
| Nazwa produktu: | Maszyny do rur falistych z pojedynczą ścianką |
|---|---|
| Kontrola temperatury: | Czujnik temperatury |
| Nazwa maszyny: | maszyny do produkcji rur falistych |
Zaopatrzenie w wodę Wytłaczarka do rur z tworzywa sztucznego HDPE P132kw 450kg / H
| Rura OD: | 110-315 mm |
|---|---|
| L: D: | 33: 1 |
| Wytłaczarka: | SJ90 / 33 i SJ30 / 25 |
Dostosowana linia do wytłaczania rur HDPE 200-800 mm Maszyna do rur falistych z podwójną ścianką
| Obowiązujące branże: | Sklepy z materiałami budowlanymi |
|---|---|
| Szybkość produkcji: | 4m/min |
| Średnica rury: | 200mm /300mm/400mm |
32-1600 mm HDPE linii produkcyjnej rur falistej automatyczna wytłaczanie
| Cechy: | Wysoka wydajność, cena konkurencyjna, oszczędność energii, automatyczne |
|---|---|
| Zakres rur: | 32-1600 mm |
| Maksymalne wyjście: | 60-2000 kg/h |
Linia do wytłaczania rur falistych o pojedynczej ściance o wydajności 200–2000 kg/h z pojedynczą śrubą i pilotem do rur o średnicy 32–1600 mm
| Linia rur falistych: | Automatyczny |
|---|---|
| Typ maszyny: | jednościenna maszyna do rur falistych |
| Zakres średnicy rury: | 32 mm-1600 mm |

