Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ double wall corrugated pipe extrusion line ] mecz 753 produkty.
Linia do wytłaczania rur falistych dwuściennych dla PVC PE MPP PA HDPE
| Transport Package: | Film Package Or Woodcase Package |
|---|---|
| Product Type: | Plastic Corrugated Pipe With Double Wall |
| Pipe Diameter Range: | 32-1600mm |
PA HDPE Jednościenna linia do wytłaczania rur falistych Odporność na starzenie
| Nr śruby: | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Orzecznictwo: | CE, ISO9001:2008, UL |
| Rodzaj produktu: | Rury PCV |
Linię wytłaczania rurociągów walcowanych o podwójnej ścianie HDPE PP PVC PE
| Used Condition: | 220-420V/3phase |
|---|---|
| Plastic Machine: | Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line |
| Pipe materials: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Dwuścienna linia wytłaczania rur falistej 32-1600 mm PVC PE MPP
| Pipe materials: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Used Condition: | 220-420V/3phase |
| After Sales Service: | Engineers Availiable To Serive |
Wysokiej prędkości linia wytłaczania rury z podwójnymi ścianami 32-1600 mm
| Capacity: | 150-2000kg/h |
|---|---|
| Production Power: | 100-1000kW |
| Used Condition: | 220-420V/3phase |
Linia do wytłaczania rur falistych o grubości 8 mm ~ 50 mm Sterowanie PLC
| Rodzaj produktu: | Linia do wytłaczania rur falistych z pojedynczą ścianą |
|---|---|
| Śruba: | stożkowa podwójna śruba |
| Automatyzacja: | Automatyczny |
Linia do wytłaczania rur falistych z podwójną śrubą 800 kg / H
| Średnica rury: | 90 mm-1200 mm |
|---|---|
| RODZAJ PRĘDKOŚCI: | Wysoka prędkość |
| Wynik: | Wysoki |
Linia do wytłaczania rur falistych z podwójną ścianką 250 mm 260 kg / h
| Pleśnie: | 90/110/160/200/250 mm blok formy z tuleją wodną głowicy |
|---|---|
| Maszyna do formowania: | 1 zestaw |
| Maszyna do cięcia: | 1 zestaw |
Linia do wytłaczania rur z podwójnej ściany SBG800, maszyny do produkcji rur z tworzyw sztucznych
| Konstrukcja śruby: | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | Wytłaczanie rur falistych |
| Automatyczny układ: | Automatyczne |
Linia do wytłaczania rur z tektury falistej z tworzywa sztucznego PE PP z podwójną ścianką
| Model nr.: | ST-150 |
|---|---|
| Technologia współwytłaczania: | Tworzywo sztuczne HDPE |
| Wytłaczarka jednoślimakowa o wysokiej wydajności: | Wytłaczarka jednoślimakowa o wysokiej wydajności |

