Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ double wall corrugated pipe extrusion line ] mecz 753 produkty.
Linia do wytłaczania rur falistych z podwójną ścianką SBG-800 CE ISO9001
| Automatyczny układ: | Całkowicie automatyczny |
|---|---|
| Moc (W): | Według modelu |
| Silnik: | Siemens |
Linia do wytłaczania rur falistych HDPE / PP / PVC z podwójną ścianką / Maszyna o dużej wydajności
| Automatyczny układ: | Całkowicie automatyczny |
|---|---|
| Moc (W): | Według modelu |
| Orzecznictwo: | CE, ISO9001 |
Automated Double Wall Corrugated Pipe Production Line with Vertical or Horizontal Corrugator and Customizable Colors
| Kolor: | Co do żądania klienta |
|---|---|
| Śruba lufy: | Twardość śruby HV> 740 |
| Ocena automatyczna: | Automatyczny |
Podwójna linia do wytłaczania rur falistych, hydrauliczna maszyna do wykrawania otworów pod kątem
| Stan: schorzenie:: | Nowy |
|---|---|
| Źródło prądu:: | Hydrauliczny |
| Moc (w): | 7,5 kW |
Wytrzymała linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką do otworów montażowych / automatycznego wykrawania
| Miejsce pochodzenia: | Shangdong, Chiny |
|---|---|
| Napięcie: | 380 V lub dostosowane |
| Typ maszyny: | Maszyna do obróbki okien aluminiowych |
Linia do produkcji rur falistych HDPE PP z podwójną ścianką 350 kg / h
| Pleśnie: | Głowica, bloki formy, rękaw wodny |
|---|---|
| Wytłaczarka: | SJ 90/33 |
| L / D: | 33/1 |
Plastikowa maszyna do wytłaczania rur falistych z podwójną ścianką HDPE PVC
| Przetworzone z tworzywa sztucznego: | PVC, PP, PE |
|---|---|
| L / D: | 30: 1 |
| Zakres rur: | 8–75 mm 75–160 mm |
PP PE PVC Jednościenna linia do wytłaczania rur falistych Maszyna do rur z tworzyw sztucznych
| System zaangażowania: | Pełne zazębienie |
|---|---|
| Struktura kanału śrubowego: | Głęboka śruba |
| Wydechowy: | Brak wydechu |
Plastikowa linia do wytłaczania rur falistych z pojedynczą ścianą 9-32 mm Maszyna do produkcji węży rurowych
| Rodzaj produktu: | Plastikowa rura falista |
|---|---|
| Układ sterowania: | PLC |
| Śruba i materiał Barrala: | 38CrMoAl, bimetaliczny, obróbka azotemit |
Automatyczna linia produkcyjna rurociągów z podwójnymi ścianami
| Użycie: | Linia rurowa zaopatrzenia w wodę, gwintowanie elektryczne i wytłaczanie rur drenażowych |
|---|---|
| Rodzaj: | Linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami faliste |
| Pojemność: | 8-15 kg/h |

