Wszystkie produkty
-
Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką
-
Linia do wytłaczania rur z pojedynczej ściany
-
Linia do wytłaczania rur HDPE
-
Linia do wytłaczania rur DWC
-
Linia do wytłaczania rur PP
-
Linia do wytłaczania rur PVC
-
Linia do wytłaczania rur spiralnych
-
Linia do wytłaczania rur ochronnych kabli
-
Linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych
Osoba kontaktowa :
Sisi Zhao
Numer telefonu :
+86-13853290988
słowa kluczowe [ double wall corrugated pipe extrusion line ] mecz 753 produkty.
Linia produkcyjna do wytłaczania rur falistych o podwójnej ściance o średnicy 110 mm i 160 mm
| Model nr.: | SBG 250 / SBG 315 |
|---|---|
| Średnica rury: | 110 160 200 250 |
| Pojemność: | 400 kg / godz |
63 mm Dwukrotno ściana rurkowa linia wytłaczania wysokiej wydajności
| Beczka: | Twardość lufy HV> 940 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Linia wytłaczania rur falistej |
| Średnica rury min: | 63 mm |
32-1600 mm średnicy Dwukrotno ściana rurkowane linia wytłaczania z głównymi częściami elektrycznymi Siemens i wody lub chłodzenia powietrza
| Doświadczenie produkcyjne: | 23 lata |
|---|---|
| Droga chłodzenia: | Chłodzenie wody lub powietrza |
| Zakres rur: | ID63 - OD1600 mm |
ID63-OD1600mm Linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami falistych z maksymalną średnicą rurociągu 1600mm i chłodzenie wodą lub powietrzem
| niestandardowe: | niestandardowe |
|---|---|
| Pochodzenie: | Chiny |
| Zakres rur: | ID63 - OD1600 mm |
Dostosowana linia do produkcji rur falistych dwuściennych dla wymagań klienta
| Rodzaj produktu: | Linia wytłaczania rur falistej |
|---|---|
| Elektryka główna: | Siemensa / Schneidera |
| niestandardowe: | niestandardowe |
Linia do wytłaczania rur PE PP PVC Maszyna do wytłaczania rur falistych z podwójną ścianą
| Rynek eksportowy: | Światowy |
|---|---|
| Rozmiar: | zgodnie z wymaganiami od 20mm-1200mm |
| Pakiet transportowy: | Eksportuj standardowe opakowanie, skrzynka drewniana |
Linia produkcyjna do wytłaczania rur falistych o podwójnej ściance 400-500 kg / h
| Model: | SBG 600H |
|---|---|
| Linia prędkości: | duża prędkość |
| Bloki pleśni: | 36 par |
Linia do produkcji rur falistych podwójnie ściennych / maszyn do produkcji rur falistych
| Funkcje: | Jednorazowe prześcieradła |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | maszyny do cięcia rur falistych |
| Inwerter: | Kontroler częstotliwości Siemens |
Komputeryzowana linia wytłaczania rury falistej o podwójnej ścianie do produkcji bloków na zamówienie i formy
| Korzyść: | Łatwy w obsłudze |
|---|---|
| Materiały rurowe: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
| Tworzywo: | Polietylen o dużej gęstości (HDPE) |
Linia wytłaczania rurociągów z podwójnymi ścianami z gęsto falistych z HDPE Siemens 500-2000 kg/h
| Pojemność: | 500-2000 kg/h |
|---|---|
| Materiał rurowy: | HDPE PE PP MPP PVC EVA |
| Kontrola temperatury: | Siemens |

